Koenig & Bauer zaprasza na Dzień Otwarty
3 May 2022 09:09

Wyzwania stojące przed przetwórcami tektury falistej znajdą się w centrum uwagi podczas konferencji SPC Open House firmy Koenig & Bauer, która odbędzie się 12 maja w austriackim Lienz. Wśród tematów omawianych na żywo pojawią się również: dążenie właścicieli marek i detalistów do gospodarki obiegu zamniętego, transformacja cyfrowa i zrównoważony rozwój.

Po złagodzeniu pandemicznych ograniczeń podróżowania przetwórcy z Europy kontynentalnej i innych kontynentów zjadą się do Durst Innovation Center East we wschodnim Tyrolu, gdzie przemówienie inauguracyjne wygłosi światowy ekspert w dziedzinie opakowań Thomas Reiner, współzałożyciel i dyrektor generalny firmy Berndt & Partner. Jego wystąpienie będzie poświęcone m.in. kwestiom stosunku do transformacji cyfrowej i metod jej wdrażania przez marki w obecnie panującym paradygmacie.

Firma Koenig & Bauer Durst zamierza wykorzystać SPC Open House do przedstawienia nowości produktowych wpisujących się w światowy trend przechodzenia na produkcję cyfrową. Odbywające się pod hasłem „Istotne trendy napędzające transformację cyfrową w branży opakowań z tektury falistej” całodzienne wydarzenie poprzedzi kolacja w dniu poprzedzającym oraz spotkanie networkingowe.

Robert Stabler, dyrektor zarządzający w Koenig & Bauer Durst, powiedział: W obliczu czynników takich jak silna presja inflacyjna i dotkliwe niedobory produktów, przetwórcy jak nigdy dotąd poszukują możliwości optymalizacji produkcji poprzez zmniejszenie ilości odpadów i zwiększenie wartości towarów dostarczanych klientom. Skrócone czasy realizacji zleceń i krótsze serie produkcyjne, w połączeniu z większą nieprzewidywalnością prognoz, to także jedne z trendów napędzających wzrost zainteresowania drukiem cyfrowym w jednym przebiegu, który pomaga przetwórcom w sprostaniu zmieniającym się wymaganiom właścicieli marek.

Jesteśmy niezwykle podekscytowani naszym SPC Open House w dniu 12 maja i z niecierpliwością czekamy na możliwość osobistego powitania delegatów w celu omówienia nowych wyzwań i możliwości dla rynku opakowań z tektury falistej. W celu uzyskania dodatkowych szczegółów prosimy o kontakt z lokalnymi partnerami Koenig & Bauer Durst.

Opracowano na podstawie informacji firmy Koenig & Bauer Durst

error: Kopiowanie zabronione!