Kolejny Gallus RCS 430 w drukarni MAL-POL
13 Apr 2022 12:47

Rodzinna firma MAL-POL należy do elity polskich producentów etykiet. Od wielu lat konsekwentnie rozszerza park maszynowy zgodnie z oczekiwaniami swoich klientów. Rosnące wymagania dotyczące druku najbardziej zaawansowanych, wysoko przetworzonych i uszlachetnionych etykiet skłoniły po raz kolejny MAL-POL do zakupu maszyny Gallus RCS 430.

Nowa maszyna będzie wyposażona w aż 11 zespołów fleksograficznych i dodatkowo w dwa rotacyjne zespoły sitodrukowe. Automatyzacja ustawień i szybka rekonfiguracja maszyny RCS dostosowująca technologię druku do poszczególnych zleceń pozwoli nam w sposób opłacalny wykonywać również krótkie serie etykiet - mówi Adam Malesa, założyciel i właściciel firmy MAL-POL.

Decyzję o wyposażeniu urządzenia w pełni automatyczny odwijak i nawijak związana była z jednym z naszych strategicznych kierunków rozwoju - zadrukiem laminatów tubowych oraz zadruku etykiet wysokonakładowych. Nasze doświadczenia wskazują, że Gallus RCS 430 jest idealną maszyną do tego celu - mówi Adam Malesa.

Maszyna Gallus RCS 430 będzie dostarczona przez Heidelberg Polska.

Opracowano na podstawie informacji firmy Heidelberg Polska

error: Kopiowanie zabronione!