Konferencja „Modern Packaging” na targach Warsaw Pack 2019
11 Feb 2019 06:55

5 marca 2019 r. odbędzie się konferencja naukowo-techniczna „MODERN PACKAGING –ekotransformacja techniki znakowania i pakowania produktów”. Tematyka konferencji skupia się na aktualnych zagadnieniach dotyczących zakładów produkcyjnych na ostatnim etapie procesu produkcyjnego. Uczestnicy będą mieli możliwość zapoznania się ze zmieniającym się stanem prawnym, zagadnieniami ochrony prawnej wzoru opakowania oraz zmianami funkcjonalnymi w otoczeniu GOZ (Gospodarka o Obiegu Zamkniętym). Duża część konferencji poświęcona będzie zagadnieniom zmian zachodzących w konstrukcji maszyn pakujących oraz technologiom znakowania w kontekście ekotransformacji przemysłu.

Organizatorem konferencji jest Centrum Innowacji i Rzeczoznawstwa Oddziału Warszawskiego Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Mechaników Polskich SIMP, które w swoich strukturach skupia przedstawicieli uczelni, jednostek badawczych i naukowych oraz przedstawicieli przemysłu. Z uwagi na fakt, że konferencja odbędzie się w trakcie targów Warsaw Pack 2019 w Międzynarodowym Centrum Targowo-Kongresowym Ptak Warsaw EXPO, organizator skupi się na tematyce, która powinna zainteresować zarówno szerokie grono wystawców, jak i odwiedzających tę imprezę.

Program konferencji został ułożony w taki sposób, by umożliwić gościom wysłuchanie prezentacji oraz konsultacje z zaproszonymi prelegentami, ekspertami i przedstawicielami SIMP bez zakłócania uczestnictwa w targach. Organizator przygotował również specjalistyczne warsztaty dotyczące oceny technicznej i wyceny maszyn i urządzeń oraz wyboru i dostosowania technik znakowania do produktu.

Uczestnicy konferencji i warsztatów otrzymają imienne certyfikaty uczestnictwa i możliwość skorzystania z bezpłatnej pomocy ekspertów podczas targów. Dodatkowym atutem będzie okazja do skorzystania bezpłatnych konsultacji z ekspertami Centrum Innowacji i Rzeczoznawstwa Oddziału Warszawskiego Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Mechaników Polskich SIMP już po zakończeniu targów.

Udział w konferencji i warsztatach jest bezpłatny po wcześniejszej rejestracji na stronie: http://modern-packaging.pl/rejestracja/.

Źródło: SIMP