KRAM zagości u Prezydenta!
10 Jul 2019 10:45

Spółka KRAM została zakwalifikowana do elitarnego grona 90 firm, które zaprezentują swoją ofertę podczas Polskiej Wystawy Gospodarczej. To wyjątkowe przedsięwzięcie wystawiennicze przygotowywane z inicjatywy Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy jako wyraz uznania dla dorobku najlepszych polskich przedsiębiorstw oraz ich wkładu w rozwój polskiej gospodarki.
Wśród wyróżnionych firm znalazły się między innymi: Ceramika Paradyż, Fakro, KGHM Polska Miedź SA, Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Kole, OLIMP LABORATORIES, PKO Bank Polski, Polskie Fabryki Porcelany Ćmielów i Chodzież, Poznańskie Zakłady Zielarskie HERBAPOL, Spółdzielcza Mleczarnia Spomlek, Spółdzielnia Mleczarska Mlekovita, Szynaka-Meble, TERMET. W tym zacnym gronie znalazła się także spółka KRAM, jeden z czołowych producentów opakowań do żywności. To firma z wyłącznie polskim kapitałem, która od 27 lat oferuje branży spożywczej nowoczesne rozwiązania w zakresie pakowania. Podczas Wystawy Spółka zaprezentuje linię opakowań kompostowalnych, które wytwarzane są wyłącznie z szybko odnawialnych surowców naturalnych. To najnowsza kolekcja, która idealnie wpisuje się w nurt ekologiczny i jest odpowiedzią na rosnącą świadomość w zakresie troski o środowisko naturalne.

Prezentacja osiągnięć rodzimych przedsiębiorstw, a także zmian społecznych i technologicznych, które dokonały się w czasie ostatnich kilkudziesięciu lat, to szczytna idea przyświecająca organizacji Polskiej Wystawy Gospodarczej 2018-2019. Niejednokrotnie sukcesy polskich naukowców, inżynierów, twórców czy firm odbijają się szerszym echem poza granicami kraju, niż na jego terenie. Dlatego popularyzacja ich w Polsce ma szczególne znaczenie.

Więcej informacji na temat wystawy można znaleźć na stronie: https://pwg.prezydent.pl/

Źródło: KRAM