Kubek piwa w Monako
23 Mar 2017 13:30

image004RPC Bebo Bouxwiller produkuje kubki do piwa dla La Brasserie de Monaco, słynnego baru i restauracji, które przyczyniły się do rozwoju sektora piwa luksusowego.

W przezroczystych kubkach termoformowanych z polipropylenu serwowane jest w barze znane „Bière de Monaco”, warzone na miejscu we własnym mikrobrowarze. Kubki są personalizowane markowym logo, które przedstawia widok linii startowej Grand Prix Formuły 1. Kubki mają smukłą, elegancką sylwetkę, która łączy łatwość trzymania i wygodę z dużą wytrzymałością i stabilnością.

Brasserie de Monaco to duży bar z restauracją, położony przy ulicy Route de la Piscine w porcie w Monako. W tym szczególnym, prestiżowym miejscu odbywa się wiele ważnych dorocznych imprez, z których najsławniejszą jest wyścig Formuły 1 o Grand Prix Monako.

Dlatego osiem lat temu założono tu browar wytwarzający 1500 hektolitrów piwa rocznie. Dwie osoby, w tym mistrz piwowarstwa, są odpowiedzialne za warzenie bardzo dobrego piwa jasnego, piwa białego oraz kilku specjalnych piw sezonowych. 60% produkcji spożywane jest w lokalu na miejscu, a reszta sprzedawana jest w innych barach w Monako.

Źródło: RPC