Zapraszamy do lektury kwietniowego Opakowania
24 Apr 2017 09:58

okl_1_4_88Zapraszamy do lektury kwietniowego numeru miesięcznika "Opakowanie", którego istotną część poświęciliśmy najważniejszej tegorocznej imprezie w branży opakowań, targom interpack w Düsseldorfie (4-10 maja 2017). Targi te mają dla sektora opakowaniowego tę samą rangę, co drupa dla poligrafii i co trzy lata gromadzą wszystkich liczących się graczy naszej branży. Firmy specjalnie na tę okoliczność przygotowują premiery rynkowe, zatem interesujących nowości – o których możecie przeczytać w kwietniowym numerze – z pewnością nie zabraknie.

Oprócz tematu numeru zachęcamy do zapoznania się z innymi interesującymi artykułami, takimi jak relacja z Dni Otwartych Mark Andy, które odbyły się w warszawskim biurze firmy i przyciągnęły 300 gości zainteresowanych ofertą do fleksograficznego i cyfrowego druku etykiet i opakowań giętkich amerykańskiej firmy. Tradycyjnie na naszych łamach znajdziecie również Państwo wiele informacji i artykułów o tym, co dzieje się aktualnie w branży opakowaniowej, m.in. na temat nowości sprzętowych firm Esko, Kodak, Primera, Sistrade i Xeikon; wdrożenia nowego systemu zarządzania drukarnią etykiet i opakowań iPackManager w firmie Natalii; a także planów dalszej rynkowej ekspansji firmy Eurocast.

Jak zwykle zapraszamy również do zapoznania się z artykułami technicznymi zamieszczonymi w działach "Badania i rozwój" oraz "Packaging Spectrum".