Leuze Experience Days SPS Special: Connect to Focus
8 Nov 2022 12:52

W dniach 8-10 listopada Leuze po raz kolejny zaprezentuje się na targach SPS w Norymberdze. Tym razem Sensor People planują coś więcej niż tylko spotkania z klientami na stoisku. W ramach targów goście będą mogli skorzystać z możliwości indywidualnego zwiedzania wirtualnego salonu Leuze oraz wziąć udział w webinariach śniadaniowych.

  Hasło tegorocznych Leuze Experience Days SPS Special brzmi "Connect to Focus – Włącz Uwagę". Klienci Leuze mogą teraz wybierać spośród trzech różnych formuł uczestnictwa: mogą zaplanować osobiste spotkanie z Sensor People na miejscu w Norymberdze, zarezerwować indywidualną wycieczkę po wirtualnym salonie wystawowym Leuze, wziąć udział w webinariach śniadaniowych lub nawet połączyć ze sobą wszystkie trzy formaty.

Leuze na miejscu w Norymberdze: 8-10 listopada

Na swoim stoisku targowym Specjaliści od Czujników zaprezentują najważniejsze atrakcje w postaci produktów stosowanych w procesach produkcji i pakowania, jak również rozwiązania dla

intralogistyki. Znajdą się tam miedzy innymi innowacyjny czujnik widełkowy GSX, który łączy w sobie zalety urządzeń wykorzystujących światło i ultradźwięki. Ponadto zaprezentowana będzie nowa, elastyczna jednokierunkowa bariera świetlna o wysokiej wydajności LS25C. Na targach zostaną również pokazane kompleksowe rozwiązania bezpieczeństwa oraz możliwości zarządzania ich zintegrowanymi interfejsami.

Indywidualna wycieczka po wirtualnym salonie wystawowym Leuze: 7-11 listopada

Równolegle z obecnością na targach Leuze może zaproponować swoim partnerom cyfrową alternatywę dla wizyty w Norymberdze. Klienci Leuze będą mogli zarezerwować zwiedzanie wirtualnej platformy Leuze Experience. Podobnie jak w przypadku innych formuł uczestnictwa, Sensor People przedstawią swoim klientom nowości oraz innowacje prezentowane na targach. Zwiedzanie z osobistym doradcą handlowym Leuze odbywa się indywidualnie. Daje to możliwość wirtualnego uczestnictwa w targach SPS.

Webinaria Śniadaniowe Leuze: 24-25 listopada

Ponadto w dniach 24-25 listopada Leuze zaoferuje swoim klientom możliwość wzięcia udziału w licznych webinariach. W ich trakcie Sensor People zaprezentują swoje zintegrowane rozwiązania bezpieczeństwa dla ochrony dostępu z dynamiczną adaptacją formatu. Uczestnicy mogą również spodziewać się nowych produktów z gamy laserowych systemów pozycjonowania, dedykowanych do zabudowy w ograniczonej przestrzeni. Zagadnienia dla branży opakowań będą przede wszystkim dotyczyły czujników w wykonaniu ze stali nierdzewnej oraz integracji systemów do pracy w sieci: doskonałego połączenia czujników z interfejsem.

Wymagana jest wcześniejsza rejestracja poprzez stronę internetową Leuze: www.leuze.com. Do wspólnego śniadania wszyscy uczestnicy otrzymają pakiet-niespodziankę.

Cieszymy się na spotkanie z Państwem. Wspólnie z naszymi klientami będziemy dyskutować o aktualnych wyzwaniach, poszukiwać nowych rozwiązań oraz sposobów ich doskonalenia. Dla Leuze końcowy sukces naszych klientów w stale zmieniającym się środowisku przemysłu jest celem i motywacją do działania – informuje firma w zaproszeniu do spotkania.

O firmie Leuze

Z dociekliwością i determinacją inżynierowie Leuze – Sensor People– od ponad 50 lat tworzą innowacyjne rozwiązania będące kamieniami milowymi w rozwoju technologii automatyki przemysłowej. Motorem napędowym dla Leuze jest sukces jej klientów. Tak było wczoraj. Tak jest dziś. Tak będzie jutro. Stworzona na miarę lidera w branży, zaawansowana technologicznie gama produktów składa się z wielu rodzajów czujników do zastosowań w technologiach automatyki. Znajdują się wśród nich czujniki przełączające i pomiarowe, systemy identyfikacji oraz rozwiązania do transmisji danych i przetwarzania obrazu. Będąc ekspertem w dziedzinie technologii bezpieczeństwa firma Leuze koncentruje się także na komponentach, usługach i rozwiązaniach z zakresu bezpieczeństwa pracy. Leuze skupia się na kluczowych dla siebie branżach, w których specjaliści od czujników z wieloletnim doświadczeniem posiadają rozległe know-how przydatne dla

specyficznych zastosowań. Obejmują one intralogistykę oraz branżę opakowań, obrabiarki, przemysł samochodowy oraz automatykę laboratoryjną. Firma Leuze została założona w 1963 roku i ma siedzibę w Owen/Teck w południowych Niemczech. Dziś na całym świecie zatrudnionych jest ponad 1200 pracowników - specjalistów od czujników, którzy z determinacją oraz z pasją przyczyniają się do postępu i transformacji, aby ułatwić swoim klientom sukces w stale zmieniającym się środowisku przemysłowym. Pracują dla swoich klientów zarówno w centrach technologiczno-szkoleniowych, jak również w 21 przedsiębiorstwach dystrybucyjnych, wspieranych przez ponad 40 międzynarodowych dystrybutorów.

Opracowano na podstawie informacji firmy Leuze

error: Kopiowanie zabronione!