Zapraszamy do lektury listopadowego Opakowania!
19 Nov 2018 08:13

Zapraszamy do lektury listopadowego numeru miesięcznika „Opakowanie”; w nim tradycyjnie wiele interesujących artykułów opisujących aktualne wydarzenia w naszej branży.

W najnowszym wydaniu znajdziecie Państwo m.in. podsumowanie 4. Kongresu Przemysłu Opakowań, który odbył się na targach Taropak w Poznaniu, poświęconego tym razem szczególnie interesującej kwestii transformacji przemysłu opakowań w kierunku gospodarki o obiegu zamkniętym; relację z naszych odwiedzin w lubelskiej firmie Intrograf, dla której nieoczywisty (bo nieokrągły) jubileusz 21-lecia działalności stał się okazją do prezentacji imponujących inwestycji w park maszynowy do produkcji opakowań i ulotek; artykuł pióra Armanda Schoonbrooda, dyrektora ds. operacyjnych Mondi Corrugated, na temat metod tworzenia prawdziwie innowacyjnych opakowań. Dodatkowo Andrzej Piotrowicz, założyciel i prezes przedsiębiorstwa Opako produkującego miękkie opakowania foliowe, opowiada o historii sukcesu swej firmy z udziałem pewnego włoskiego producenta; natomiast przedstawiciele drukarni ERBI przedstawiają innowacyjne rozwiązanie do inspekcji wizyjnej EyeC.

Na łamach listopadowego wydania znajdą Państwo również artykuły o nowościach firm takich jak Condair, Domino, Hyperion, Merck, Mosca, Primera Technology oraz UPM Raflatac.

Dodatkowo, jak co miesiąc, nie zabrakło w „Opakowaniu” inspirujących artykułów technicznych z działów "Badania i rozwój" oraz "Packaging Spectrum".