Martin Automatic zadebiutuje na targach ICE Europe
29 Jan 2019 11:14

Firma Martin Automatic zapowiedziała swój udział w zbliżających się targach ICE Europe. To największe na arenie międzynarodowej targi w branży przetwórczej, poświęcone materiałom elastycznym takim jak papier, folia, taśmy i włókniny. Najbliższa, jedenasta edycja tej imprezy odbędzie się w Monachium w dniach 12-14 marca. Martin Automatic, jeden z wiodących amerykańskich producentów systemów łączenia, napinania i przewijania, weźmie w niej udział po raz pierwszy.

Bernd Schopferer, dyrektor sprzedaży firmy odpowiedzialny za rynek europejski, tak skomentował nadchodzący debiut: „Targi ICE postrzegamy jako wyjątkową okazję do przedstawienia naszej technologii ważnemu i szybko rozwijającemu się sektorowi rynku. To także dobre miejsce do podzielenia się wiedzą i doświadczeniem.” Odwiedzający stoisko Martin Automatic będą mogli porozmawiać na temat zaawansowanych technologii tworzonych z myślą o szerokim spektrum wymagających zastosowań, a także złożonych systemów odwijania i przewijania. Oferta obejmuje techniki łączenia dostosowane do różnych podłoży i materiałów takich jak taśmy samoprzylepne i kleje topliwe.

Technologia wykorzystywana w systemach Martin Automatic umożliwia nawijanie i odwijanie non-stop wszystkich typów materiałów dostarczanych w rolach o szerokości od 20 mm do 4 m. Jak zapewnia producent, zaprojektowany z myślą o komforcie użytkowania sprzęt Martin jest wysoce wydajny i nie sprawia trudności w eksploatacji.

Na podstawie informacji firmy Martin Automatic opracowała BZ