Metsä Board pokaże wysokiej jakości tektury na targach PCD 2017
18 Jan 2017 11:43

Metsa Board_Perfumebox_LuxePodczas PCD 2017, czyli paryskich targów opakowań dla przemysłu kosmetycznego (18-19 lutego) firma Metsä Board zaprezentuje ekologiczne i lekkie tektury przeznaczone na opakowania kosmetyków. Wysoka jakość tektur pomaga zdobyć zaufanie konsumentów. Metsä Board oferuje klientom nie tylko szeroką gamę produktów, ale również usługi w zakresie opracowywania, rozwoju i łączenia projektów konstrukcyjnych i graficznych, w celu zwiększenia rozpoznawalności i lepszego pozycjonowania marki.

Christophe Baudry, Metsä Board Commercial Director for Beautycare powiedział: „Opakowanie kosmetyku jest równie istotne jak zawartość, którą chroni i reprezentuje. Aby uzyskać opakowania atrakcyjne pod względem wyglądu i funkcjonalności, niezbędne jest zastosowanie tektur o wysokiej jakości, które podkreślają wartość marki, a jednocześnie spełniają wysokie wymagania w zakresie zrównoważonego rozwoju.”

Metsä Board z satysfakcją przyjmuje uznanie wyrażone przez organizację CDP (uprzednio Carbon Disclosure Project). Metsä Board znalazła się na Liście A w programach CDP Klimat i Woda oraz otrzymała status lidera w programie CDP Lasy. Metsä Board ponownie, jako jedyne przedsiębiorstwo z branży leśnej, została zaliczona do globalnej kategorii A w zakresie zarządzania wodą.

Źródło: Metsä Board