Miraclon zapowiada globalną podwyżkę
1 Nov 2022 08:00

Firma Miraclon zapowiada globalny wzrost cen wszystkich materiałów eksploatacyjnych - 5 proc. podwyżka zacznie obowiązywać 1 listopada 2022 roku.

Bezprecedensowy wzrosty kosztów surowców, mediów, pracy, opłat finansowych i usług biznesowych odczuwany przez branżę na całym świecie wymusiły podwyżkę, potrzebną aby zniwelować szybko rosnące koszty odczuwane również przez firmę Miraclon.

Naszym głównym priorytetem pozostaje zabezpieczenie dostaw do naszych klientów i dalszy rozwój innowacyjnej technologii, która może pomóc im zaspokoić potrzeby ich klientów, przeciwdziałając przy tym presji cenowej — komentuje Chris Payne, dyrektor generalny Miraclon i dodaje: Niestety podwyżki cen mające zniwelować szybko rosnące koszty zaopatrzenia i energii stają się rutynową częścią działalności dla większości firm i nic nie wskazuje na to, aby w dającej się przewidzieć przyszłości miało się to zmienić. Robimy wszystko, co w naszej mocy, aby wewnętrznie podnosić wydajność, łagodząc w ten sposób wpływ obecnej sytuacji na naszych klientów, a także współpracujemy z nimi, pomagając przenosić te nieuniknione podwyżki dalej w łańcuchu wartości.

Strona internetowa z materiałami firmy Miraclon zawiera aktualne informacje, mające pomóc klientom pokonywać bieżące wyzwania branży.

Opracowano na podstawie informacji firmy Miraclon

error: Kopiowanie zabronione!