Nowe nawilżacze powietrza dla przemysłu opakowaniowego
25 Feb 2019 07:29

Condair Systems jako specjalista od nawilżania powietrza po raz pierwszy zaprezentuje na targach Warsaw Pack w podwarszawskim Nadarzynie swój obecny system nawilżania powietrza TurboFog Neo.

Optymalna wilgotność zapewnia wysoką jakość w przemyśle drukarskim i opakowaniowym oraz chroni przed zmianami elektrostatycznymi i materiałowymi. Nowe nawilżacze z dyszami wysokociśnieniowymi Draabe TurboFogNeo mogą być stosowane do każdego obszaru produkcyjnego. Łącznie pięć różnych typów wzajemnie się uzupełniających nawilżaczy zapewnia optymalne rezultaty nawilżania. W zależności od istniejących warunków w pomieszczeniu nawilżacze wysokociśnieniowe można przystosować do wysokich hal, niskich sufitów, pomieszczeń z dużą ilością maszyn, magazynów lub dalszej obróbki. W porównaniu z dotychczasowymi nawilżaczami TurboFog zmniejszyły się o 50% wymiary urządzeń, co pozwoliło zastosować mniejsze i energooszczędniejsze wentylatory. Dodatkowo system został wyposażony w nową pompę wysokociśnieniową wytwarzającą tylko tyle ciśnienia, ile jest faktycznie wymagane. To według Condair Systems ma spowodować oszczędności nawet 70% kosztów energii.

Na targach Warsaw Pack Condair Systems pokaże nowe nawilżacze powietrza w hali E, stanowisko 73.

Szczegółowe informacje o nowych systemach nawilżania powietrza, patrz https://www.condair-systems.pl/pakiet-info-przemysl.

Źródło: Condair Systems

Podpisy do zdjęć (od góry): Nawilżacze powietrza Draabe TurboFog Neo/ Do wysokich hal: TurboFogNeo 8