Nowy konsultant w dziale opakowań Fujifilm Europe
2 Nov 2022 09:05

Firma Fujifilm Europe poinformowała o mianowaniu Ralfa Petersena na stanowisko konsultanta ds. przepływu pracy i rozwiązań w dziale opakowań w regionie EMEA podlegającego Manuelowi Schruttowi, szefowi działu opakowań. Petersen będzie pracował w dziale sprzedaży, odpowiadając za ocenę potrzeb klientów w zakresie przepływu pracy i zarządzanie integracją kompleksowych rozwiązań, od przepływu pracy do wykańczania, zarówno jeśli chodzi o rozwiązania firmy Fujifilm, jak i partnerów zewnętrznych.

Przed objęciem stanowiska Petersen pracował na stanowisku doradczym w Landa Digital Printing i ma ponad 20-letnie doświadczenie zawodowe w branży poligraficznej, w takich firmach jak Heidelberg, Canon Europe i HP.

Pozycja Petersena będzie miała kluczowe znaczenie dla rozszerzenia przez Fujifilm oferty opakowań w regionie EMEA i stanowi uzupełnienie niedawnych nominacji Raynalda Barillota, menedżera kategorii, opakowania cyfrowe, i Karla Borsky'ego, menedżera kategorii, opakowania analogowe.

Ralf Petersen komentuje: Cieszę się, że mogę rozpocząć ten nowy rozdział w mojej karierze w Fujifilm, ponieważ firma ma doskonałą reputację i jest kluczowym graczem na rynku. Będę jednym z pierwszych, którzy obejmą takie stanowisko w Fujifilm, więc z niecierpliwością czekam, aby zobaczyć, jakie możliwości są przed nami i jak możemy wspólnie rozwijać ten ryvnek.

Manuel Schrutt, szef działu opakowań, Fujifilm EMEA, dodaje: To stanowisko zostało utworzone w ramach strategii Fujifilm mającej na celu zwiększenie naszej obecności na rynku opakowań. Ralf przychodzi do nas z rozległą wiedzą i kompetencjami w zakresie oprogramowania i rynku opakowań analogowych. Jest dobrze znany i szanowany w branży. Nominacja Ralfa oznacza kolejny krok naprzód w ewolucji szerszej strategii opakowań firmy Fujifilm.

Opracowano na podstawie informacji firmy Fujifilm Europe

error: Kopiowanie zabronione!