Nuova GIDUE zmieni nazwę na Bobst Firenze
9 Sep 2015 13:34

W połowie maja br. firma Bobst wykupiła większość udziałów przedsiębiorstwa Nuova GIDUE. Jednym z efektów tego przejęcia będzie zmiana nazwy przez włoskiego producenta wąsko- i średniowstęgowych maszyn drukujących na Bobst Firenze S.r.l. Kierownictwo, siedziba, cele i działania firmy nie zmienią się.

Erik Bothorel, szef sektora zwojowego (Web Fed Business Unit) w firmie Bobst, ocenia: „Integracja działań w zakresie druku wąsko- i średniowstęgowego w Bobst Group przebiega pełną parą. Bobst Firenze planuje wzmocnić swoją czołową pozycję na rynku etykietowym i zyskać nowe szanse rynkowe”.

Federico d'Annuzio, stojący na czele oddziału linii produktów w sektorze zwojowym (Narrow and Mid Web Product Line) firmy Bobst, dodaje: „Dzięki Bobst wzmacniamy naszą pozycję rynkową. Targi Labelexpo 2015 w Brukseli to doskonałe miejsce na uruchomienie naszej nowej strategii rozwoju w przemyśle etykiet i opakowań”.

Jak twierdzi Matteo Cardinotti, dyrektor generalny Bobst Firenze: „Ustalona kultura serwisowa oraz wydajność produkcji Bobst doskonale wspierają nasze innowacje. Spodziewamy się bardzo udanego LabelExpo”.

Na podstawie informacji firmy Bobst opracował TK

 

error: Kopiowanie zabronione!