O-I: EXPRESSIONS z nagrodą na Oscars De L’Emballage
5 Dec 2018 12:03

Nowa usługa oferowana przez Owens-Illinois, największego na świecie producenta opakowań szklanych, otrzymała tytuł „Najbardziej obiecującej premiery”, przyznawany przez The Oscar De L’Emballage (Oskary w dziedzinie opakowań).

O-I: EXPRESSIONS pozwala markom zamieniać szklane opakowania w dzieła sztuki dzięki technologii druku cyfrowego. Zaprezentowana na początku września br. usługa O-I: EXPRESSIONS odpowiada na rosnące zapotrzebowanie klientów na różnicowanie opakowań w końcowym etapie produkcji. Oferuje klientom możliwość tworzenia wysoce spersonalizowanych i niestandardowych opakowań szklanych.

Inicjatorem i organizatorem nagród-oskarów doceniających doskonałość opakowań jest Infopro Digital, wydawca francuskiej publikacji Emballages Magazine. Ceremonia wręczenia nagród na Oscars De L’Emballage odbyła się 26 listopada w Paryżu, w Elysées Biarritz.

„Jesteśmy dumni, że tak prestiżowy program nagród docenił naszą nową usługę, która sprawia, że szkło jest jeszcze bardziej wartościowe dla marek dzięki temu, że może elastycznie reagować na ich potrzeby w zakresie różnicowania i szybkiego wprowadzania na rynek. O-I: EXPRESSIONS zmienia wygląd opakowań szklanych i stanowi ekscytujący krok w strategicznym planie rozwoju O-I” – powiedział Arnaud Aujouannet, Dyrektor ds. Sprzedaży i Marketingu w O-I.

O-I: EXPRESSIONS pozwala tworzyć w szybkim czasie spersonalizowane i niestandardowe opakowania szklane o różnych pojemnościach i w przystępnej cenie, a do tego z szeroką gamą kolorów i możliwości projektowania. Usługa jest przede wszystkim dedykowana produkcji opakowań do krótkich kampanii, takim jak promocje sezonowe lub edycje limitowane.

Możliwości te zostały rozszerzone o wersję premium usługi O-I: EXPRESSIONS RELIEF, która umożliwia markom stosowanie niestandardowych, możliwych do wyczucia palcami i cyfrowo drukowanych efektów, takich jak bezbarwne i kolorowe wytłoczenia.

Źródło: Owens-Illinois