Oferta Epson dla poligrafii i druku etykiet na Packaging Innovations 2017
22 Mar 2017 10:41

Na 9. Międzynarodowych Targach Opakowań Packaging Innovations w dniach 4-5 kwietnia 2017 w Warszawie firma Epson zaprezentuje urządzenia z serii ColorWorks dla rynku opakowań i retail oraz proofingową drukarkę SureColor SC-P5000.

Opracowane przez Epson rozwiązania do produkcji trwałych, przykuwających wzrok kolorowych etykiet, kuponów i opakowań będą prezentowane na stoisku A26B. Poza testami sprzętu i rozmowami z ekspertami, goście będą mogli składać zamówienia na sprzęt, w ramach promocji przygotowanych specjalnie na to wydarzenie.

Na stoisku firmowym można będzie m.in. zapoznać się z rodziną atramentowych, kolorowych drukarek do etykiet obsługujących zróżnicowane potrzeby rynku. Podczas realizacji zróżnicowanych zadań zaprezentowane zostaną modele Epson ColorWorks C7500G oraz kompaktowe ColorWorks C3500 i ColorWorks C831.

ColorWorks C7500G przeznaczona jest do druku etykiet w krótkich seriach dla średniego czy małego przedsiębiorstwa, zapewniając możliwość pracy także z materiałami błyszczącymi. Zaletami zastosowanej głowicy PrecisionCore, poza wysoką jakością, jest też system kontroli stanu dyszy pozwalający usuwać mikrousterki modułu, zanim zaczną być widoczne na wydruku. Wysoka szybkość wydruku rzędu 300mm/s to poziom porównywalny do termicznych drukarek monochromatycznych.

Dodatkowo na stoisku Epsona fachowcy z branży poligraficznej i fotografii będą mogli zapoznać się z 17. calową drukarką SureColor SC-P5000. Opracowana z myślą o wydrukach próbnych, reprodukcjach dzieł sztuki i druku fotografii zapewnia idealne odwzorowanie aż do 99% kolorów z palety Pantone.

Dostępne są dwie wersje drukarki SureColor SC-P5000: pierwsza, z zestawem atramentów obejmującym kolor fioletowy, jest przeznaczona dla twórców reklam, producentów i projektantów do tworzenia wydruków próbnych, aby zagwarantować właściwą kolorystykę opakowań, materiałów marketingowych i barw firmowych. Z kolei druga, z kolorem jasnym jasnoszarym, świetnie nadaje się dla profesjonalnych fotografów i artystów, którzy chcą dokładnie odwzorowywać detale, kolory i kontrast oryginalnych prac wykonanych w kolorystyce czarno-białej.

„Drukarki etykiet Epson ColorWorks to szczególna kategoria produktów, których stosowanie może bezpośrednio przełożyć się na sukces sprzedażowy firm, które je wykorzystują. Integrując w kompaktowych urządzeniach doskonałe technologie sprawdzone m.in. w urządzeniach klasy LFP, umożliwiliśmy tworzenie nawet pojedynczych etykiet i oznaczeń w bardzo krótkim czasie, bezpośrednio w siedzibie sprzedawcy czy producenta. Związane z tym możliwości indywidualizacji i marketingu w czasie rzeczywistym przekładają się na nawiązywanie więzi emocjonalnej z odbiorcą, a to z kolei jest podstawą sukcesu sprzedażowego np. na wymagającym rynku retail” – mówi Grzegorz Moch Business Solution Account Manager z Epson.

Źródło: Epson

SC-P5000

SC-P5000

SC-P5000_1

SC-P5000

C7500

C7500