Omet zaprasza na styczniowe Dni Otwarte
9 Jan 2019 09:47

W dniach 24-25 stycznia br. firma Omet gościć będzie uczestników Dni Otwartych poświęconych drukowi hybrydowemu i organizowanych w nowej włoskiej fabryce Omet Drome.

Położona w Molteno, niedaleko głównej siedziby Omet w Lecco, fabryka Omet Drome przez dwa styczniowe dni stanie się gospodarzem imprezy Omet Hybrid Experience, która skoncentruje się na możliwościach oferowanych przez technologię hybrydowego druku cyfrowego dla rynku etykietowego. Goście zyskają szansę zapoznania się z możliwościami hybrydowej maszyny cyfrowej Omet XJet stworzonej wspólnie z firmą Durst, a także uczestniczenia w specjalnych demonstracjach na żywo urządzenia Omet iFlex w hybrydowej konfiguracji z utwardzaniem lampami UV oraz UV LED.

W trakcie wydarzenia menedżer ds. produktu Martin Leitner z Durst wystąpi z prezentacją poświęconą nowym granicom druku cyfrowego, zaś Francesco Niorettini, dyrektor generalny Italgrafica Sistemi, opowie o doświadczeniach firmy, która zasłynęła jako pierwszy na świecie użytkownik maszyny XJet. Z kolei Sergio Veneziani, zajmujący się w firmie Ritrama systemem Core Linerless Solution, wygłosi prelekcję „Etykiety Linerless: nadchodzi przyszłość”, korzystając z obecności w zakładzie nowego off-line'owego modułu do produkcji etykiet bez warstwy nośnej. W trakcie ubiegłorocznych targów Labelexpo Americas 2018 firmy Omet i Ritrama ogłosiły nawiązanie współpracy, której efektem ma być stworzenie nowych urządzeń do produkcji etykiet, przeznaczonych dla systemu Core Linerless Solutions.

Na podstawie informacji Omet opracował TK