Organizatorzy zapraszają do udziału w listopadowych targach ExpoOPAKOWANIA
31 Jan 2019 13:40

Organizatorzy Targów Opakowań i Technologii Pakowania ExpoOPAKOWANIA zapraszają do udziału w III edycji tego wydarzenia poświęconego tematyce opakowań w przemyśle, któremu towarzyszyć będzie Salon Ważenia i Dozowania WAGexpo. Wystawa odbędzie się 20-21 listopada 2019 roku w Centrum Targowo-Konferencyjnym Expo Silesia w Sosnowcu.

Celem targów ExpoOPAKOWANIA jest stworzenie miejsca cyklicznych spotkań, prezentacji i dyskusji producentów opakowań oraz dystrybutorów materiałów i urządzeń z zakresu opakowań z ich potencjalnymi odbiorcami - przedstawicielami wybranych gałęzi przemysłu. Jest to wydarzenie całościowo obejmujące rynek opakowań, ważenia i dozowania, w ramach którego uczestnicy poznają najnowsze rozwiązania technologiczne oraz produkty i trendy będące potencjalnym źródłem inspiracji i wiedzy na temat dynamicznie rozwijającej się branży.

Poprzednia edycja Targów ExpoOPAKOWANIA i znaczące zainteresowanie tematyką transformacji przepisów prawnych z zakresu gospodarki odpadami w kierunku Gospodarki w Obiegu Zamkniętym (GOZ) potwierdziły, że „żyjemy w erze recyklingu”! W tym roku targi skoncentrują swoją uwagę m.in. na wykorzystaniu robotów w produkcji, recyklingu opakowań oraz potencjale odpadów jako surowców. Warto pamiętać, że „opakowanie jest dla ludzi i środowiska”, co udowodniła ostatnia edycja targów ExpoOPAKOWANIA.

Organizatorzy zapraszają do prezentacji podczas wydarzenia m.in.: producentów i dystrybutorów opakowań, maszyn, narzędzi i urządzeń wykorzystywanych w całym cyklu produkcyjnym, zarówno ręcznym, jak i zautomatyzowanym, a także dostawców usług i rozwiązań okołobranżowych. Targi będą okazją do odwiedzenia stoisk producentów i przedstawicieli przedsiębiorstw ze wszystkich sektorów przemysłu, a w szczególności branż: opakowaniowej, automotive, tworzyw sztucznych, introligatorni, logistyki magazynowej, elektrycznej, meblarskiej oraz e-commerce.

Równolegle z Targami Opakowań i Technologii Pakowania ExpoOPAKOWANIA odbędą się: Salon Ważenia i Dozowania WAGexpo, Targi Technologii Klejenia ExpoBONDING oraz Salon Taśm i Urządzeń do Taśmowania ExpoTAPE.

Źródło: ExpoSilesia