Zapraszamy do lektury październikowego Opakowania!
22 Oct 2018 07:37

Zapraszamy do lektury październikowego numeru miesięcznika „Opakowanie”; tym razem tematami miesiąca są ekologia ekologia w opakowalnictwie oraz opakowania luksusowe.

Jesień to dla branży dostawców rozwiązań dla sektora opakowaniowego szczególnie pracowity okres. Targi gonią targi, impreza goni imprezę, a naszym zadaniem jest informowanie Państwa o ich przebiegu. Tym razem więc zachęcamy do lektury podsumowania zakończonych już targów FachPack oraz Taropak, relacji z międzynarodowej konferencji opakowaniowej we Lwowie organizowanej przez Polskie Bractwo Kawalerów Gutenberga, jak również okrągłego jubileuszu działalności firmy Mosca w Polsce. Dodatkowo Włodzimierz Olejniczak, prezes Pałuckiej Drukarni Opakowań, opowiada nam o przepisie na sukces tego dynamicznie rozwijającego się zakładu i udziału w jego osiągnięciu maszyn firmy Uteco.

Tradycyjnie przeczytacie Państwo na naszych łamach wiele materiałów dotyczących nowości ofertowych czołowych firm branżowych, m.in. BW Papersystems, Esko, Eurocast, Fujifilm, Gerhard Schubert, Kodak, Mondi, UPM Raflatac.

Dodatkowo, jak co miesiąc, zamieszczamy na łamach „Opakowania” inspirujące artykuły techniczne z działów "Badania i rozwój" oraz "Packaging Spectrum".