PC Print na targach Packaging Innovations
23 Mar 2018 14:20

Podczas kwietniowych targów Packaging Innovations, które odbędą się w dniach 17-18 kwietnia w Warszawie, firma PC Print zaprezentuje na dwóch stoiskach: B18 oraz E10a najnowsze rozwiązania i trendy w uszlachetnianiu dla rynku opakowań. Będą to:

FoilConnect® – oprogramowanie umożliwiające efektywną kalkulację ilości używanej do produkcji folii do hot stampingu w układzie arkuszowym. FoilConnect® to bezpieczna i łatwa w obsłudze aplikacja pozwalająca obliczyć optymalny wolumen folii do wykorzystania przy danej pracy, dzięki czemu proces produkcyjny staje się wygodny i szybki.

Virtual Reality TRUSTCONCEPT® – innowacyjne rozwiązanie wizualne, dzięki któremu zostaniecie Państwo przeniesieni w wirtualny świat TRUSTCONCEPT®, czyli połączenia technologii produkcji folii TRUSTSEAL® z oprogramowaniem TRUSTCODE®. Virtual Reality TRUSTCONCEPT® to wyjątkowe doświadczenie uczestnictwa w wirtualnym świecie atrakcyjnych rozwiązań służących do komunikacji marketingowej oraz zabezpieczenia, promocji i ochrony marki.

Akademia PC Print – inicjatywa obejmująca wsparcie firm z zakresu dekoracji powierzchni przy wykorzystaniu technologii tłoczenia na gorąco, transferu folii na zimno oraz nowych technologii. Akademia PC Print adresowana jest do właścicieli i projektantów marek, producentów opakowań, w tym wszystkich drukarń, przetwórców tworzyw sztucznych, uczniów i studentów oraz wszystkich tych osób, które pragną pogłębić zarówno teoretyczną, jak i praktyczną wiedzę z zakresu hot i cold stampingu oraz innych technologii z dziedziny uszlachetniania powierzchni.

Wirtualna przygoda TRUSTCONCEPT® oraz pozostałe innowacyjne rozwiązania PC Print czekają na Państwa na stoisku B18 w hali zielonej oraz na stoisku E10a w hali niebieskiej!

Z uwagi na duże zainteresowanie pokazami systemu FoilConnect® oraz Virtual Reality TRUSTCONCEPT® prosimy o wcześniejszą rezerwację terminów przez adres kontakt@pcprint.pl.

Więcej informacji odnośnie do nowości prezentowanych podczas targów na www.pcprint.pl.