Plastikowe wiaderka wzmacniają sprzedaż masy plastycznej dla dzieci
26 Jan 2017 12:32

image006

PlayMais to naturalna, bezpieczna i uniwersalna masa plastyczna stworzona z myślą o rozwijaniu kreatywności dzieci, wytwarzana z kukurydzy, wody i barwników spożywczych. Materiał służy do prostej zabawy polegającej na tworzeniu kolorowych kolaży, trójwymiarowych brył i figurek, a ponieważ jest łatwy w użyciu – wystarczy polać wodą i lekko nacisnąć, aby składniki się połączyły – jest odpowiedni nawet dla małych dzieci.

Teraz w wiaderkach SuperLift dostarczanych przez RPC Superfos PlayMais staje się coraz bardziej popularny nie tylko w Europie, ale także na rynkach zagranicznych, np. w Japonii, Brazylii i Stanach Zjednoczonych.

Atrakcyjne i przyciągające uwagę wiaderka SuperLift, formowane wtryskowo z polipropylenu, są półprzezroczyste, dzięki czemu klienci widzą zawartość, oraz są pięknie zdobione w żywych kolorach techniką etykietowania w formie. Uchwyt pozwala klientom łatwo podnieść wiaderko z półki w sklepie i zanieść do kasy, a po zakupie pusty pojemnik można też wykorzystać do przechowywania innych zabawek.

Alexandra Farin z działu zakupów w Loick Biowertstoffe GmbH jest zadowolona z najnowszych wyników handlowych: „Początkowo korzystaliśmy z plastikowych wiaderek SuperLift przy okazjonalnych kampaniach promocyjnych, ale potem było wyraźnie widać, że wiaderka sprzedają się dużo lepiej niż kartonowe pudełka, których też używamy. Nasi sprzedawcy mówią nam, że wolą wiaderka, bo są bardzo popularne wśród klientów, dlatego teraz myślimy coraz częściej o korzystaniu z plastikowych wiaderek.

Nasza współpraca handlowa z RPC Superfos układa się bardzo dobrze, a ja czuję się doskonale traktowana jako ich klient. W rzadkich przypadkach, gdy pojawi się problem, zespół RPC Superfos natychmiast stara się znaleźć dla nas praktyczne rozwiązanie i dlatego naprawdę miło się z nimi współpracuje”.

Loick Biowertstoffe GmbH rozprowadza produkty PlayMais przez duże sklepy z zabawkami, m.in. Toys R Us, Vedes i El Corte Ingles. PlayMais jest także rozdawany w ramach menu dla dzieci w różnych restauracjach fast food w Niemczech.

Źródło: RPC