PLASTPOL – polskie targi o światowym prestiżu
25 Apr 2017 10:35

Od 21 lat Międzynarodowe Targi Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych i Gumy kojarzą się na świecie z Kielcami. Kolejna edycja tej wystawy odbędzie się w dniach 23-26 maja 2017 i znów będzie większa od poprzedniej. Wystawcy zapełnią swymi ekspozycjami wszystkie 7 hal kieleckiego ośrodka – jeszcze do końca kwietnia można zdecydować się na udział w tym prestiżowym i międzynarodowym wydarzeniu branży.

W ubiegłorocznej edycji udział wzięli wystawcy z 32 państw. Tytuł największej wystawy branży w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej sprawia, że PLASTPOL odwiedziło w 2016 roku ponad 18,5 tys. specjalistów.

Wśród wystawców pojawią się najważniejsze polskie firmy, a także przedsiębiorcy z Niemiec, Włoch, Austrii, Turcji, Francji, Belgii, Portugalii, Szwecji, Danii, Hiszpanii, Holandii, USA, Litwy, Czech, Japonii, Chin, Tajwanu i wielu innych państw świata. Wystawa kompleksowo przedstawia branżę: od maszyn i linii technologicznych, przez granulaty i inne komponenty, aż po innowacyjne technologie recyklingu. Tak jak w latach poprzednich PLASTPOL 2017 będzie wielkim parkiem maszyn, które można będzie oglądać podczas produkcji.

W przededniu wydarzenia, 22 maja, odbędzie się w Targach Kielce X Konferencja Branży Tworzyw Sztucznych, a Fundacja PlasticsEurope Polska zaprezentuje najnowsze wyniki branży przetwórstwa tworzyw sztucznych w Polsce i w Europie. Targom tradycyjnie towarzyszyć będą: konkurs wiedzy o rynku tworzyw sztucznych – Omniplast oraz seminarium techniczne Plastech Info.

Więcej informacji na stronie www.plastpol.com

Źródło: Plastpol

SONY DSC