Poznaj Targi PCI Days
22 Oct 2019 08:57

W imieniu organizatorów gorąco zapraszamy do udziału w jedynych takich w Polsce Targach B2B Dostawców dla Przemysłu Farmaceutycznego i Kosmetycznego PCI Days 2020!
Targi PCI Days to wydarzenie skierowane do producentów, dostawców i firm z otoczenia branży farmaceutycznej i kosmetycznej. W gronie wystawców nie zabraknie firm, które mają w swojej ofercie opakowania, surowce, urządzenia laboratoryjne, maszyny do produkcji, urządzenia etykietujące i znakujące, usługi produkcji marki własnej, usługi logistyczne oraz IT.
Targi odwiedzą przedstawiciele oraz pracownicy firm produkujących leki i kosmetyki, a także instytucji i uczelni z otoczenia branży, dla których Organizator opracowuje specjalny, bogaty program merytoryczny:
- Wykłady dotyczące opakowań, wygłoszone m.in. przez Partnerów Merytorycznych (Henkel, PIOIRO, Rekopol) w ramach dwóch Stref Inspiracji;
- Konferencja pt. Mikrobiologia produktów kosmetycznych i środowiska produkcyjnego;
- Konferencja Be Inspired – Nowości Surowcowe 2020/2021;
- Warsztaty dla zakupowców.

Targi PCI Days 2020 odbędą się 4 i 5 czerwca 2020 roku w Global EXPO w Warszawie przy ul. Modlińskiej 6D.
Do udziału w targach zaprasza Wydawnictwo Farmacom – organizator Targów PCI Days, prestiżowych kongresów dla przemysłu farmaceutycznego i kosmetycznego oraz wydawca branżowych kwartalników.
Więcej informacji na oficjalnej stronie wydarzenia: www.pcidays.pl
Kontakt: targi@pcidays.pl
Tel. kontaktowy: +48 530 513 485.

Źródło: Wydawnictwo Farmacom