Przyszłość w dobrych rękach
2 May 2022 11:04

Firma CASEA GmbH, producent wyrobów gipsowych, zleciła Grupie BEUMER dostarczenie robota paletyzującego z serii BEUMER robotpac. Przedsiębiorstwo zareagowało w ten sposób na rosnący popyt ze strony klientów i może dzięki temu zrealizować ekonomiczne paletyzowanie specjalnej mieszaniny produktów. Termin dostawy jest planowany na trzeci kwartał 2022 roku.

Jeśli chodzi o wysokiej jakości wyroby gipsowe, firma CASEA GmbH jest kompetentnym partnerem. Dzięki prawie 150-letniemu doświadczeniu firma oferuje użytkownikom gotowe rozwiązania, a także preparaty dostosowane do potrzeb, przeznaczone dla handlu materiałami budowlanymi, branży budowlanej i przemysłu.

W zakładzie Dorste w miejscowości Osterode am Harz firma CASEA korzysta obecnie z paletyzarki produkcji Grupy BEUMER. Aktualnie firma paletyzuje wszystkie swoje produkty za pomocą tej maszyny, która została zainstalowana w 2017 r. W związku z ogólnym wzrostem popytu firma CASEA zdecydowała się na dodanie do systemu paletyzacji nowego robota paletyzującego BEUMER robotpac.

Robot paletyzujący z chwytakiem widelcowym oraz chwytakiem palet przejmie w przyszłości obsługę specjalnych produktów mieszanych. Przedsiębiorstwo może dzięki temu urządzeniu zareagować elastycznie również na wzrastające wymagania dotyczące wydajności lub też zmieniające się formaty worków, co stanowi ważny aspekt na przyszłość. Kompaktowego robota można ponadto bardzo dobrze zintegrować w lokalnych warunkach budowlanych. Firmie CASEA spodobała się zwłaszcza koncepcja techniczna oraz bardzo dobra współpraca z pozycji klienta.

Opracowano na podstawie informacji firmy BEUMER

error: Kopiowanie zabronione!