RPC: Nowe opakowanie do sprawdzonych produktów
2 Oct 2014 12:37

Firma RPC stworzyła nową serię butelek ze specjalnie zaprojektowanym spodem do pakowania skoncentrowanych nawozów produkowanych przez ASB Greenworld.

Butelki HDPE zostały zaprojektowane przez biuro projektowe RPC UK Design Studio i są formowane w technologii rozdmuchiwania przez RPC Kutenholz w klasycznym zielonym kolorze w wielkościach 250 ml, 500 ml i 1 l.

Nowa butelka posiada przyjazny dla użytkownika, łatwy do trzymania uchwyt i przezroczysty pasek, przez który użytkownik widzi poziom zawartości w butelce i może dokładnie odmierzyć potrzebną ilość za pomocą zamknięcia, które służy jako miarka.

Inną cechą nowego pojemnika jest jego praktyczna podstawa opracowana przez RPC Kutenholz, dzięki której butelka może wytrzymać ciśnienie wewnętrzne ponad 0,7 bara bez potrzeby zastosowania zamknięcia odgazowującego.

„Przedsiębiorstwo RPC Kutenholz zaimponowało nam swoją wiedzą i umożliwiło nam wprowadzenie na rynek rewolucyjnych nowych butelek z nadejściem wiosny” – powiedział Hans Cordes, menedżer zakładu w ASB Greenworld.

 

Opracowano na podstawie informacji firmy RPC