SCREEN aktualizuje logo Truepress
9 Dec 2022 14:04

Firma SCREEN Graphic Solutions Co, Ltd. (SCREEN GA) zaktualizowała odpowiednie loga produktów dla swojej marki systemów druku cyfrowego z serii Truepress. Zmiany mają na celu jasne określenie rozwoju produktów i rozwiązań SCREEN GA dla każdego z rynków komercyjnych/wydawniczych, etykiet i opakowań. Firma planuje rozpocząć wysyłkę urządzeń opatrzonych nowymi logotypami od wiosny 2023 roku.

Firma SCREEN GA wprowadziła na rynek system druku atramentowego z roli Truepress Jet 520 w 2006 roku. Od tego czasu zastosowała swoje technologie atramentowe i oprogramowanie - w tym systemy przepływu pracy - do opracowania szerokiej gamy maszyn cyfrowych i rozwiązań dostosowanych do konkretnych rynków. Do tej pory firma koncentrowała się na obszarach komercyjnych/wydawniczych, etykietach i opakowaniach.

W ostatnich latach na każdym z tych rynków szybko rosły oczekiwania dotyczące możliwości maszyn cyfrowych. Jednocześnie rodzaje wymaganych rozwiązań uległy dalszej dywersyfikacji. W odpowiedzi na te trendy SCREEN GA pracuje nad lepszym zróżnicowaniem rozwoju produktów i rozwiązań dla poszczególnych obszarów oraz zwiększeniem zdolności do dostarczania nowych wartości swoim klientom. W ramach tego procesu zaktualizowała projekty logo i kolory swoich produktów z serii Truepress dla każdego z trzech wspomnianych rynków. Nowe projekty opierają się na koncepcji tradycji i innowacji oraz wykorzystują tradycyjną japońską kolorystykę z prostym, unikalnym liternictwem.

Dzięki temu połączeniu firma SCREEN GA pragnie przekazać światu swoją siłę technologiczną i zdolność do innowacji. Te cechy od dawna kojarzą się z firmami z siedzibą w Kioto, starożytnej stolicy Japonii. W przyszłości firma planuje kontynuować rozwój produktów z marką dedykowaną dla danego rynku, aby móc lepiej wyróżnić rozwiązania, które może dostarczyć w każdej dziedzinie. Firma koncentruje się również na kontynuowaniu swoich wysiłków jako twórca rozwiązań. W ten sposób może zapewnić nową wartość swoim klientom i promować dalszy wzrost na poszczególnych rynkach.

Opracowano na podstawie informacji firmy SCREEN

error: Kopiowanie zabronione!