Sistrade sponsorem kongresu ECMA-Pro Carton
3 Sep 2014 09:14

Firma Sistrade dołączyła do grona członków stowarzyszenia ECMA. Dodatkowo została sponsorem tegorocznego kongresu ECMA-Pro Carton, odbywającego się w Sorrento w dniach 17-20 września.

Liczne instalacje w segmencie opakowań kartonowych, sprawiły iż w sposób naturalny Sistrade dołączyła do stowarzyszenia ECMA (The European Carton Makers Association). To europejska organizacja zrzeszająca producentów opakowań kartonowych oraz dostawców dla tego sektora poligrafii.

Zadaniem tegorocznego kongresu ECMA - Pro Carton 2014, które odbędzie się pod hasłem „WhatsUp on Cartons? – Multiple Challenges Ahead” jest stworzenie środowiska do wymiany informacji pomiędzy firmami z branży opakowań kartonowych. Dołożono wszelkich starań, aby stał się miejscem efektywnego networkingu. Podczas tego wydarzenia przedstawiciel Sistrade wygłosi wykład “System MIS, to więcej niż ERP, to droga do zrównoważonego rozwoju”.

Sistrade jest dostawcą zintegrowanego system do zarządzania drukarnią opakowań kartonowych. Moduł kalkulacyjny posiada zaimplementowaną bazę konstrukcji ECMA, FEFCO oraz jest zintegrowany z oprogramowaniem CAD. Rozwiązanie jest oparte na technologii www, dzięki temu użytkownik ma możliwość pracy również przy użyciu tabletu i smartphone’a.

Źródło: Sistrade