Smurfit Kappa zaprezentuje swą ofertę na targach Fruit Logistica
30 Jan 2017 13:30

13 krajów z globalnej sieci Smurfit Kappa, wiodącego europejskiego dostawcy opakowań, podzieli się swoją specjalistyczną wiedzą i doświadczeniem w zakresie opakowań w sektorze rolnym podczas targów Fruit Logistica w Berlinie 8-10 lutego. Podczas imprezy przyciągającej 70 tys. kupujących z całego świata zostaną zaprezentowane najbardziej innowacyjne rozwiązania dostępne dla świeżych produktów.

Smurfit Kappa pracował z klientami z sektora rolnego przez ponad 30 lat, stale dostarczając specjalnie dostosowane opakowania dzięki wykorzystaniu najlepszych rozwiązań w branży. Należą do nich:

- rygorystyczne testy wytrzymałości produktów na skomplikowany łańcuch dostaw i zmienne warunki, zapewniając świeżość i ochronę sezonowych owoców i warzyw;

- sieć powstających w całej Europie punktów, umożliwiających klientom efektywniejsze dostarczanie ich produktów na rynek;

- wielokrotnie nagradzane zdolności w zakresie projektu podnoszące świadomość marki i sprzyjające zwiększeniu sprzedaży.

Wśród flagowych produktów firmy dla sektora rolnego jest system skrzynek P-84, który pozwala ulokować skrzynki różnej wielkości na jednej palecie.

Saverio Mayer, dyrektor operacyjny Smurfit Kappa Europe powiedział: „Pracujemy z klientami z sektora rolnego od długiego czasu, doskonale wiemy więc, jak zbalansować potrzeby zarówno dostawców, jaki i sprzedawców detalicznych w tym sektorze.”

„Każdy klient ma inne wymagania. Dlatego stale szukamy właściwych rozwiązań, które umożliwią odpowiednią ochronę produktów w trakcie dostawy, tak aby dotarły na halę sklepową w idealnym stanie. Dodatkową zaletą naszych produktów są wielokrotnie nagradzane projekty. Jak pokazują badania, klienci lepiej postrzegają opakowania wyróżniające się niż standardowe.”

Następujące kraje Smurfit Kappa uczestniczą w wydarzeniu Fruit Logistica: Belgia, Dania, Francja, Niemcy, Włochy, Luksemburg, Holandia, Norwegia, Polska, Portugalia, Hiszpania, Szwecja i Wielka Brytania.

Źródło: Smurfit Kappa