Śniadanie dla zabieganych
5 Jul 2018 13:01

Pojemniki EasySnacking z oferty RPC Superfos są wykorzystywane do pakowania nowego produktu z działu płatków śniadaniowych, który pozwala konsumentom spożyć poza domem wysokiej jakości poranny posiłek bezpośrednio z opakowania.

Le Petit Déjeuner greckiej firmy Tsakiris Family to idealny produkt dla współczesnych konsumentów. Są to zdrowe i bogate w błonnik płatki śniadaniowe z pełnego ziarna pszenicy, które dzięki pojemnikowi EasySnacking można jeść z mlekiem lub bez mleka w wygodnych pojedynczych porcjach.

Trzy warianty w serii są zdobione zaawansowaną techniką etykietowania w formie, która zapewnia doskonałą jakość grafiki.

„Pojemnik EasySnacking jest bardzo 'trendy' i fantastycznie wygodny w pracy, w szkole i w podróży” – powiedziała Maria Tsakiris, specjalistka ds. marketingu korporacyjnego w Tsakiris Family. „Wyróżnia on nas na tle konkurentów, gdyż niewiele marek płatków śniadaniowych oferuje rozwiązanie do spożywania poza domem. Niewielki, poręczny rozmiar jest nowy na rynku, bo płatki śniadaniowe sprzedawane są tradycyjnie w dużych pudełkach kartonowych”.

Źródło: RPC