Steve Schulte z nagrodą „Supplier of the Year”
19 Nov 2021 08:30

Steve Schulte, wiceprezes ds. sprzedaży i marketingu w firmie Mark Andy, otrzymał prestiżowe wyróżnienie „Supplier of the Year” („Dostawca Roku”) podczas dorocznego spotkania TLMI (Tag and Labels Manufacturers Institute), jakie odbyło się w ubiegłym miesiącu w Naples na Florydzie. Nagroda jest wyrazem uznania dla Steve’a Schulte za wieloletnią działalność na rynku etykiet i zawieszek (tagów) oraz za jego zaangażowanie w sprawy organizacji.

Mark Andy należy do TLMI od 1965 roku i jest jednym z producentów o najdłuższym stażu w tej organizacji. Firma podkreśla przy tym udział TLMI w sukcesach odnoszonych przez użytkowników jej maszyn, jak też zaangażowanie w promowanie zasad współpracy i innowacyjność w kontekście całej branży etykiet i zawieszek. Steve Schulte to druga osoba z ramienia Mark Andy uhonorowania wyróżnieniem „Supplier of the Year”. Pierwszą był Mark Andrews – założyciel firmy.

Jak przyznaje Steve Schulte, dołączenie do Rady Dyrektorów TLMI było jednym z wydarzeń, które zdefiniowały jego karierę zawodową: Dzięki zaangażowaniu w kierowanie różnymi organizacjami miałem przyjemność aktywnie uczestniczyć we wdrażaniu innowacji w skali całej branży. Jestem za to ogromnie wdzięczny zarówno firmie Mark Andy, jak i organizacji TLMI.

Wieloletnie zaangażowanie w pracę dla Mark Andy skomentował jej obecny CEO – PJ Desai: Steve od wielu lat jest współtwórcą sukcesów Mark Andy. Jego zaangażowanie w sprawy naszych klientów i bliskie relacje, jakie go z nimi łączą, są tego najlepszym przykładem. Podobnie zresztą funkcjonuje cały jego zespół. Mamy szczęście, że możemy mieć go w swoim zespole. Jestem przekonany, że zasłużył on w pełni na nagrodę „Supplier of the Year.

Opracowano na podstawie informacji firmy Mark Andy

error: Kopiowanie zabronione!