Syntyre Plus rozszerza gamę rozwiązań do etykietowania opon
30 Jan 2019 09:47

Firma UPM Raflatac rozszerza gamę rozwiązań przeznaczonych do etykietowania opon, wprowadzając na rynek Syntyre Plus, folię polipropylenową zaprojektowaną z myślą o radzeniu sobie z wyzwaniami stawianymi przed etykietami przez przemysł motoryzacyjny.

Specjalna warstwa barierowa na spodzie folii wraz z klejem RHT do etykietowania opon gwarantują zachowanie przez etykiety estetycznego wyglądu, eliminują ryzyko odklejania brzegów lub pojawiania się przebarwień, zawierają czytelne informacje kluczowe dla zachowania bezpieczeństwa użytkowania i oznaczenia marki.

„W UPM Raflatac przykładamy dużą wagę do zrozumienia potrzeb naszych klientów i właścicieli marek po to, by tworzyć odpowiednie rozwiązania, które pomagają im rozwiązywać wyzwania związane z etykietowaniem” - mówi Martti Vähälä, Business Development and Segment Manager w UPM Raflatac w dziale Tyre & Wet Wipes, Specials. „Syntyre Plus rozwiązuje typowe problemy występujące w przypadku stosowania standardowych etykiet PP do etykietowania opon, takich jak zwijanie się oraz puchnięcie powodowane przez środki chemiczne występujące na powierzchni opon lub przedostawanie się kleju na powierzchnię etykiety”.

Na podstawie informacji UPM Raflatac opracował TK