Targi ALL4PACK przeniesione na 2022 r.
8 Sep 2020 09:38

Organizatorzy paryskich targów All4Pack poinformowali o odwołaniu tegorocznej imprezy z uwagi na pandemię koronawirusa, która – po krótkotrwałym spowolnieniu – ponownie się nasila. Oto treść komunikatu:

„Od chwili wybuchu pandemii Covid-19 cały zespół ALL4PACK pozostawał w stanie pełnej mobilizacji, wspierając firmy i próbując zapewnić im tak bardzo oczekiwaną odskocznię do ożywienia gospodarczego. Przygotowanie międzynarodowego wydarzenia w czasach pandemii wymagało zaplanowania wielu działań, nie tylko dla zapewnienia indywidualnego i zbiorowego bezpieczeństwa, ale również dialogu i dyskusji biznesowej na najwyższym poziomie na temat wyzwań, które stoją przed branżą opakowaniową.

Niestety w obliczu sytuacji związanej ze zdrowiem publicznym oraz rozwojem pandemii i jej konsekwencjom, jak również z uwagi na przywracane przez wiele firm ograniczenia w wyjazdach, targi ALL4PACK zostają przeniesione na listopad 2022 r.

Mimo trwającego kryzysu ALL4PACK będzie nadal pełnił swoją rolę źródła inspiracji dzięki swoim analizom i informacjom dotyczącym innowacjom i regulacjom, a także jako moderator biznesowy.”

Na podstawie informacji ALL4PACK opracował TK

error: Kopiowanie zabronione!