Targi PCI Days – okazja dla branży opakowaniowej!
25 Jan 2019 14:43

Targi PCI Days 2019, które odbędą się w dniach 15-16 maja bieżącego roku w Warszawie, są nowym wydarzeniem B2B skierowanym do producentów, dostawców i firm działających w otoczeniu branży farmaceutycznej i kosmetycznej. PCI Days to wydarzenie umożliwiające wystawienie się zarówno dużym, renomowanym dostawcom, jak i małym przedsiębiorstwom, które dopiero szukają okazji, by zaprezentować swoją ofertę i nowości. Wśród wystawców premierowej edycji Targów nie zabraknie firm, które zaspokoją wszelkie potrzeby w zakresie nowych maszyn, urządzeń, technologii, surowców oraz zaoferują kompleksowe rozwiązania dla branży kosmetycznej i farmaceutycznej.

Wśród wystawców nie zabraknie naturalnie firm z branży opakowaniowej, które mają w swojej ofercie produkty dla obu lub jednej z branż. Już teraz swój udział potwierdziły takie firmy jak: APON, Argenta, BOSKY, Bruker Polska, C. E. Roeper, Capsugel Belgium NV, Dr Koziej, Dr Nowaczyk Laboratorium Badań Kosmetyków, Efaflex Polska, Fabryka Maszyn Pakujących PABLO, Grupa JMC, HLP Klearfold, Impag Chemicals Poland, Intrex, ITS Science, J. S. Hamilton Poland, LabVantage, LGC Standards, Marchesini Group, Mech-Masz Szczeciński, Mikrolab, NETZSCH Instrumenty, NORTEC, PPF Hasco-Lek, PQE Group, RAN-Quality Systems, Sanok Rubber, Shim-Pol, SYL & ANT Instruments, Testo, Trade & Consult, Uni-Export Instruments Polska, Unicom International, Wyższa Szkoła Inżynierii, Zdrowia oraz Zakład Poligraficzny WIKING GRAF i wiele innych.

PCI Days 2019 to nie tylko stoiska wystawiennicze. To również miejsce spotkań oraz wielu interesujących wykładów, organizowanych w specjalnie do tego przygotowanych dwóch Strefach Inspiracji:

· Kosmetycznej Strefie Inspiracji – dedykowanej aktualnym zagadnieniom oraz trendom z branży kosmetycznej;

· Farmaceutycznej Strefie Inspiracji – skupiającej się na rozwoju branży farmaceutycznej.

Wykłady będą prowadzone przez doświadczonych ekspertów i specjalistów. Pojawi się wiele tematów, wśród nich między innymi:

· Blue light i jego wpływ na skórę Michał Abendrot Dr Koziej Sp. z o.o. Sp.k.

· Problemy w czasie powiększania skali procesów technologicznych / Kosmetyczny Scale-Up Magdalena Mysłek N Cosmetics

· Trendy w etykietach branży kosmetycznej na 2019/2020, Etigraf Sp. z o.o.

· Zabezpieczenie oryginalności środków farmaceutycznych - Rozwiązania etykietowe Etigraf Sp. z o.o.

· Znaczenie znaków towarowych w budowaniu wartości firm kosmetycznych, Joanna Piłka Patpol Kancelaria Patentowa Sp. z o.o.

· Patentowanie leków – co warto patentować; jakie są sposoby ochrony wynalazków w branży farmaceutycznej, Magdalena Tagowska Patpol Kancelaria Patentowa Sp. z o.o.

· CDMO – kontraktowe wytwarzanie i rozwój, Curtis Health Caps

· Potencjał w kreatywności, Dr Grzegorz Nawrot Bech Packaging Sp. z o. o.

· Nowe marki kosmetyczne – urodzaj czy klęska urodzaju? Łukasz Barbacki Barbacki Consulting

· Kombinacja metalizacji próżniowej i lakierowania UV – kosztowna rewolucja czy kreatywny rozsądek? Magdalena Metzler Politech Sp. z o. o.

· Ochrona opakowań kosmetycznych – jak to robić dobrze i zabezpieczać się przed konkurencją? Dr Joanna Uchańska Grupa Chałas i Wspólnicy

· Ochrona informacji w branży farmaceutycznej – modele, rekomendacje i wytyczne, Dr Joanna Uchańska Grupa Chałas i Wspólnicy

Organizatorem wydarzenia jest Wydawnictwo Farmacom, działające już od wielu lat w branży farmaceutycznej oraz kosmetycznej, wydawca czasopism „Świat Przemysłu Kosmetycznego” oraz „Świat Przemysłu Farmaceutycznego” oraz organizator kongresów skupiających reprezentantów wielu renomowanych firm.

Dostawców zainteresowanych wykupieniem powierzchni wystawienniczej zapraszamy do kontaktu. Bezpłatny wstęp po rejestracji. Zarejestruj się już dzisiaj na stronie pcidays.pl lub napisz na targi@pcidays.pl

Kontakty:

MARIA KUBSZ – ŁATAS

Koordynator Targów

+48 530 513 485

maria.kubsz-latas@farmacom.com.pl

LARYSA JURCZYK

Specjalista ds. Organizacji Targów

+48 531 372 067

larysa.jurczyk@farmacom.com.pl

SZYMON PIECHA

Specjalista ds. Organizacji Targów

+48 733 255 055

simon.piecha@farmacom.com.pl

Źródło: Farmacom