Targi Warsaw Pack zapraszają
8 Feb 2018 11:47

Międzynarodowe Targi Techniki Pakowania i Opakowań Warsaw Pack 2018 to branżowa, specjalistyczna impreza odbywająca się w największym w Europie Środkowowschodniej Centrum Targowo - Kongresowym Ptak Warsaw Expo, znajdującym się na obrzeżach Warszawy.

W dniach 27.02 – 01.03.2018 r. firmy reprezentujące prawie 200 marek pokażą swoją ofertę na powierzchni 24 tysięcy m2 w dedykowanych strefach tematycznych:
* Strefa Techniki Pakowania

* Strefa Opakowań

* Strefa Etykiet i Etykietowania

* Strefa Materiałów do Pakowania

* Strefa Logistyki i Magazynowania

* Strefa Automatyki i Robotyki

* Stref Recyklingu

W ubiegłym roku wystawcy zaprezentowali maszyny i urządzenia do produkcji opakowań, technologie oraz gotowe produkty. Targi odwiedziło prawie 10 tys. gości - nie tylko z branży opakowań, ale również z branż: spożywczej, farmaceutycznej, kosmetycznej, poligraficznej, tworzyw sztucznych, produkcji przemysłowej oraz magazynowej.

Tegoroczna edycja WARSAW PACK ukierunkowana jest na prezentację i promocję firm dostarczających rozwiązania technologiczne, prezentację nowości w opakowaniach oraz etykietowaniu. Jest to doskonała okazja do odbycia inspirujących biznesowych spotkań z szeroko rozumianą branżą opakowań.

We współpracy z wiodącymi organizacjami i samorządami zorganizowano szereg wydarzeń towarzyszących i konferencji - w tym przygotowana we współpracy Polskiej Izby Opakowań, Rekopolu oraz Foodfakt.pl konferencja „Opakowania w obiegu zamkniętym – wyzwania dla projektantów, producentów i użytkowników opakowań”. Polska Izba Opakowań już po raz czwarty przyzna nagrody za najlepszą pracę dyplomową o tematyce opakowaniowej w 2017roku.

Nad merytorycznym programem wydarzenia czuwa Rada Programowa składająca się z wielu osobistości branży, takich jak: Julian Krupski, Prezes Zarządu FENIX Systems Sp. z. o.o; Piotr Kosik, Dyrektor Zarządzający ULMA Packaging Polska Sp. z o.o.; Dariusz Sapiński, Prezes Zarządu Spółdzielni Mleczarskiej Mlekovita; Zbigniew Tarczyński, Prezes Zarządu TARCZYŃSKI SA; Tadeusz Radzanowski, Prezes Zarządu Radpack Sp. z o.o.

Tegoroczna edycja odbywa się pod patronatem Polskiej Izby Opakowań oraz COBRO – Instytutu Badawczego Opakowań.

Dzięki doskonałej lokalizacji ośrodka targowego (komunikacja drogowa, międzynarodowe lotnisko, baza hotelowa) oraz innowacyjnej formule działania Targi Warsaw Pack w krótkim czasie staną się największym wydarzeniem tej branży.

Organizatorzy zapraszają do bezpłatnej rejestracji wszystkich zainteresowanych gości! Na wszystkich zwiedzających czeka 15 tyś. bezpłatnych miejsc parkingowych.

Wiecej informacji

http://warsawpack.pl/

Źródło: Warsaw Pack