TRESU na targach ICE i CCE
28 Feb 2019 14:13

Grupa TRESU to wysoko wyspecjalizowana firma oferującą elastyczne, dopasowane do potrzeb klientów rozwiązania wykorzystujące technologię druku fleksograficznego – komory raklowe, systemy obiegu i kontroli farb oraz maszyny drukujące i pomocnicze dla branży fleksograficznej i offsetowej. Na targach ICE Europe TRESU zaprezentuje dostosowane do indywidualnych potrzeb, nadające się do modernizacji zespoły fleksograficzne do zintegrowanego powlekania, drukowania i klejenia na liniach produkcyjnych i przetwórczych. W jednostki Flexo TRESU można doposażyć praktycznie dowolną maszynę. Mogą one nakładać na szeroką gamę papierów, tworzyw sztucznych i włóknin m.in. środki powlekające, farby, silikon lub klej. Optymalizują w ten sposób procesy produkcyjne na bardzo zróżnicowanych rynkach. Jednostki składają się z jednej do sześciu stacji fleksograficznych i są dostępne w różnych szerokościach.

Rozwiązania firmy TRESU zapewniają czyste i równomierne nakładanie przy dowolnych prędkościach. Ilości odpadów są zminimalizowane, a system zasilania zapewnia automatyczną zmianę koloru i czyszczenie w ciągu kilku minut, zawracając niezużywane farby/powleczenia po produkcji, do wykorzystania w przyszłości. Tresu zastosowało systemy suszenia gorącym powietrzem o wysokiej prędkości, które cyrkulują do 85 procent powietrza, dla poprawy efektywności energetycznej i niskiej emisji. Dodatkowo TRESU zapewnia pełne zarządzanie projektem.

Natomiast na odbywających się równolegle targach CCE International 2019 firma przedstawi kompletne rozwiązania dla firm zajmujących się drukiem i przetwórstwem tektury falistej.

Więcej informacji dostępne w firmie Graw Sp. z o. o. - autoryzowanego przedstawiciela firmy Tresu w Polsce.

Źródło: Graw Sp z o.o.