UPM Raflatac pomaga w wyborze najlepszych materiałów etykietowych
1 Mar 2018 13:15

Firma UPM Raflatac oferuje najwyższej jakości papiery i folie do druku cyfrowego przeznaczone dla sektora etykiet samoprzylepnych oraz jeden z najszerszych asortymentów folii wierzchnich do zadruku cyfrowego. Jednak przy równie rozległym portfolio produktów wybór przez klientów materiałów idealnie dopasowanych do ich potrzeb może być sporym wyzwaniem. Pomocną dłoń podaje UPM Raflatac i jego nowo uruchomione narzędzie pomagające w optymalnym dopasowaniu najlepszych produktów do konkretnych urządzeń drukujących. Umożliwia ono zapoznanie się z kompleksową bazą danych zawierających informacje na temat materiałów papierowych i foliowych przystosowanych do różnych drukarek cyfrowych.

To innowacyjne narzędzie zapewnia stale uaktualniane i szczegółowe informacje na temat materiałów etykietowych dostępnych w ofercie UPM Raflatac oraz fachową ocenę, jak zachowują się one w druku na różnych modelach drukarek cyfrowych, począwszy od małych maszyn biurkowych po duże systemy cyfrowe przeznaczone do produkcji przemysłowej.

„Nasze nowe narzędzie to jedna z dróg, dzięki której budujemy inteligentną przyszłość” - wyjaśnia Kirik Naik, dyrektor ds. badań i rozwoju w regionie Americas, UPM Raflatac. „Jesteśmy pewni, że dzięki bliskiej współpracy z producentami maszyn drukujących oraz dokładnym testom naszych produktów przeprowadzanym na ich urządzeniach, nasi klienci uznają narzędzie za wartościowe.”

Nowe narzędzie wspomagające klientów w wyborze materiałów etykietowych jest dostępne dla rynków europejskiego i amerykańskiego pod adresem: 'go.upmraflatac.com/printertool'.

Na podstawie informacji UPM Raflatac opracował TK