WestRock przejmuje Schlüter Print Pharma Packaging
9 Aug 2018 11:55

Koncern WestRock, czołowy dostawca zróżnicowanych rozwiązań papierniczych i opakowaniowych, ogłosił podpisanie porozumienia w sprawie przejęcia firmy Schlüter Print Pharma Packaging, niemieckiego producenta ulotek i broszur. Schlüter wejdzie w skład oddziału Multi Packaging Solutions należącego do WestRock.

„Schlüter cieszy się doskonałą reputacją cenionego dostawcy dla klientów z branż farmaceutycznej i motoryzacyjnej, a to przejęcie pozwoli nam rozwinąć naszą aktywność w tych sektorach” - powiedział Marc Shore, prezes oddziału Multi Packaging Solutions. „Dodatkowo rozszerzy nasz zasięg geograficzny i pozwoli lepiej obsługiwać klientów w całej Europie.”

„Jesteśmy niezwykle zadowoleni z tego, co dla naszych klientów i pracowników oznacza stanie się częścią WestRock” - powiedział Andreas Schlüter, właściciel Schlüter Print Pharma Packaging. „Wierzymy głęboko, że WestRock ma wszelki potencjał do rozwoju biznesu i dalszego tworzenia rozwiązań, które pomogą naszym klientom w realizacji wyzwań, którym muszą sprostać teraz i w przyszłości.”

Na podstawie informacji WestRock opracował TK