Wystartowała nowa strona BW Papersystems
12 Dec 2022 10:34

Firma BW Papersystems uruchomiła unowocześnioną stronę internetową www.bwpapersystems.com. Portal ma nowe wzornictwo, usprawnioną nawigację oraz poprawioną funkcjonalność, dzięki którym surfowanie po jego zawartości ma być znacznie przyjemniejsze.

Firma podkreśla, że głównym celem nowego projektu strony było stworzenie środowiska, w którym poruszanie się przy pomocy każdego urządzenia z dostępem do Internetu będzie bardziej przyjemne. Twórcy w szczególności skupili się na architekturze treści, która nie tylko przekazuje dane techniczne, ale równoważy symboliczny związek między nimi a pielęgnowaniem relacji z każdym widzem, który odwiedza nową stronę.

Udoskonalona strona ma podnieść wiarygodność firmy dzięki prezentowaniu pogłębionej wiedzy na jej temat oraz pełnego wglądu w oferowane przez nią produkty i usługi. Nowa „wyszukiwarka produktów” może zostać dostosowana przez każdego użytkownika do indywidualnych potrzeb i zawęzić poszukiwania, skracając czas uzyskania wyników.

BW Papersystems z radością przedstawia nową, zoptymalizowaną wersję strony na komputery stacjonarne oraz urządzenia przenośne, umożliwiającą użytkownikom szybsze niż kiedykolwiek połączenie się z przedstawicielami handlowymi, wsparciem technicznym i działem części zamiennych. Nowy wygląd pozwoli każdemu odwiedzającemu znaleźć odpowiedniego przedstawiciela poprzez filtrowanie według grupy produktów, marki i regionu.

Opracowano na podstawie informacji firmy BW Papersystems

error: Kopiowanie zabronione!