4. edycja warszawskich Targów PCI Days już w czerwcu
25 Jan 2023 12:08

Targi PCI Days to jedyne w Polsce międzynarodowe targi B2B integrujące w jednym miejscu przemysł farmaceutyczny i kosmetyczny. Wydarzenie jest doskonałą okazją do zapoznania się z innowacyjnymi rozwiązaniami i produktami firm z obu branż jednocześnie.

To także miejsce promocji produktów i ofert wiodących dostawców wśród ściśle sprofilowanej grupy odbiorców. Wystawcami PCI Days są dostawcy dla przemysłu kosmetycznego i farmaceutycznego, mający w swojej ofercie: opakowania, surowce, maszyny do produkcji, urządzenia i usługi laboratoryjne, urządzenia etykietujące i znakujące, private label, usługi logistyczne, IT i inne.

Oferta wystawowa jest skierowana do przedstawicieli firm produkujących leki i kosmetyki: właścicieli zakładów kosmetycznych; prezesów; pracowników działów badań i rozwoju, jakości i bezpieczeństwa, laboratoriów, działów zaopatrzenia i utrzymania ruchu; technologów, inżynierów procesów, pracowników działu planowania produkcji, pracowników działu pakowania, dostawców produktów i usług, dyrektorów ds. sprzedaży i marketingu, decydentów w działach zakupów, przedstawicieli instytucji, uczelni i firm z otoczenia branży.

Spotkania na Targach PCI Days, według relacji dotychczasowych uczestników, często owocują nawiązaniem długotrwałych kontaktów biznesowych. 21-22 czerwca 2023 to zatem obowiązkowa data w kalendarzu liderów branży farmaceutycznej i kosmetycznej.

Więcej informacji dostępnych jest TUTAJ.

Opracowano na podstawie informacji organizatora

error: Kopiowanie zabronione!