Adam Ambrożkiewicz dołączył do zespołu pracowników WRH Global Polska
7 Mar 2016 13:37

Z dniem 1 lutego br. Adam Ambrożkiewicz objął stanowisko Project Managera w WRH Global Polska sp. z o.o. Odpowiada m.in. za sprzedaż maszyn wąskowstęgowych Omet (których firma jest wyłącznym przedstawicielem na terenie Polski). Te wielozespołowe, innowacyjne i wszechstronne rozwiązania są dedykowane dla przedsiębiorstw specjalizujących się w produkcji etykiet i opakowań.

Adam Ambrożkiewicz posiada ponad 20-letnie doświadczenie zawodowe w międzynarodowych koncernach, działających na rynku poligraficznym i opakowaniowym. Przed podjęciem pracy w WRH Global Polska sp. z o.o. był związany m.in. z takimi markami jak Heidelberg, Xerox, Xeikon, Riso, a w ostatnim czasie – Infosystems SA. Prowadził również własną działalność doradczą w zakresie rozwoju biznesu dla firm, zainteresowanych wdrożeniami technologicznymi w Polsce i w innych krajach Europy Środkowo-Wschodniej.

W firmie WRH Global Polska Sp. z o.o. objął stanowisko Project Managera. Do jego obowiązków należy m.in. sprzedaż maszyn wąskowstęgowych (w których znajdują zastosowanie różne techniki drukowania – offsetowa, fleksograficzna, rotograwiurowa, sitodrukowa oraz cyfrowa), produkowanych przez włoską firmę Omet, jak też kompleksowa opieka nad ich polskimi użytkownikami, wśród których są liczące się drukarnie opakowaniowe i etykietowe.

„Cieszymy się, że Adam Ambrożkiewicz – jako osoba z bogatym stażem w uznanych firmach, działających na rynku poligraficznym i opakowaniowym – dołączył do naszego zespołu. Jestem przekonany, że będzie on dużym wsparciem dla WRH Global Polska sp. z o.o., szczególnie w działaniach prowadzonych przez naszą firmę z myślą o sprzedaży urządzeń Omet, które cieszą się coraz większą popularnością w Polsce. Naszym wspólnym celem będzie wzmocnienie pozycji WRH Global Polska w segmencie produkcji opakowań oraz kontynuacja działań na rynkach niezwiązanych z poligrafią, w oparciu o produkty własne, takie jak Ferag, Denipro i Valecom” – mówi Jacek Bucholc, dyrektor zarządzający WRH Global Polska sp. z o.o.

WRH Global Polska sp. z o.o. (d. Ferag Polska) to część światowego koncernu WRH, specjalizującego się w tworzeniu i produkcji zaawansowanych systemów transportujących i wykańczających dla branży poligraficznej oraz rozwiązań, dedykowanych na rynek mailingu bezpośredniego (oferowanych pod marką Ferag), jak również specjalistycznych systemów transportu, znajdujących zastosowanie w różnych gałęziach przemysłu (oferowanych pod marką Ferag i Denipro).

Źródło: WRH Global Polska