API Foils wzmacnia swój zespół w Anglii i w Polsce
15 Oct 2015 10:17

Specjalista w zakresie wzmacniania wizerunki marki, firma API, wzmocniła swój zespół kierowniczy; jej szeregi w Livingston zasilił George Donaldson, doświadczony specjalista ds. racjonalnego zarządzania zasobami firmy, zaś w Polsce specjalistka ds. druku i opakowań Katarzyna Kozińska.

Donaldson obejmuje funkcję szefa działu doskonalenia biznesu, który mieści się w siedzibie firmy w Livingston. Na swej nowej pozycji będzie on odpowiadał za upraszczanie i wdrażanie narzędzi stałego rozwoju i niezawodności technicznej oraz za zmiany w kierownictwie w całym europejskiej strukturze API Foils.

Katarzyna Kozińska została mianowana na dyrektor polskiego oddziału API Foils, którego siedziba mieści się w Warszawie. Na swym nowym stanowisku będzie kierować polskim, 10-osobowym zespołem ds. sprzedaży i produkcji; podlegać jej będzie m.in. kierownik sprzedaży Marcin Gąsiorowski. Przed objęciem obecnego stanowiska, Kozińska pełniła funkcje sprzedażowe i kierownicze w różnych firmach działających w sektorach druku, grafiki użytkowej oraz opakowań, m.in. jako regionalny dyrektor sprzedaży dla krajów Europy Środkowo-Wschodniej w firmie Avery Dennison.

„Jesteśmy podekscytowani, przyjmując George'a i Katarzynę do naszego zespołu API Foils” - powiedział dyrektor handlowy i dyrektor zarządzający API Foils Will Oldham. „Ich doświadczenie w przemyśle i biznesie to wartość, która przyda się API Foils podczas budowy i tworzenia rozwiązań do pakowania i wzmacniania pozycji marki w całej Europie.”

Na podstawie informacji API Foils opracował TK