Arexim Packaging na targach RosUpack
30 Jun 2014 13:44

W dniach 17-20 czerwca br. firma Arexim Packaging odwiedziła największe w Rosji, krajach WNP i Europy Wschodniej targi branży opakowaniowej RosUpack, które odbywały się w moskiewskim Crocus Expo.

Arexim Packaging to dystrybutor opakowań kosmetycznych, farmaceutycznych oraz przeznaczonych do chemii gospodarczej, który od 1997 r. pomaga polskim producentom docierać do klientów na terenie Rosji i państw WNP.

Podczas 4 dni targów ponad 700 wiodących firm z branży opakowaniowej z 38 krajów z całego świata demonstrowało ciekawe rozwiązania w dziedzinie opakowań, a także maszyny pakujące, rozlewnicze i etykieciarki. Wśród wystawców byli przedstawiciele z: Polski, Niemiec, Włoch, Chin, Rosji, USA, Japonii, Francji, Belgii i wielu innych krajów.

Na targach RosUpack można było zapoznać się z nowościami z zakresu: maszyn pakujących, wyposażenia do pakowania przemysłowego, surowców, materiałów do pakowania i dekoracji, usług dla przemysłu opakowań, pakowania aluminium, żywności oraz pakowania dekoracyjnego.

Na wielu stoiskach pokazowo uruchamiano maszyny pakujące. Odwiedzający mogli zapoznać się z nowościami z dziedziny sprzętu branżowego, znaleźć interesujące opakowania, przeprowadzić spotkania z dostawcami i zawrzeć kontakty biznesowe. Rynek opakowań w Rosji w związku z bardzo dynamicznym rozwojem jest niezmiernie atrakcyjny, dlatego też polscy producenci opakowań coraz poważniej przyglądają się rynkom wschodnim.

Źródło: Arexim Packaging