Coraz mniej miejsc na TAROPAKU 2019
19 Apr 2019 13:19

Choć do targów pozostało jeszcze kilka miesięcy, wystawcy chętnie zgłaszają udział swoich firm.

Uczestnictwo w TAROPAKU to punkt obowiązkowy w biznesowym kalendarzu branży opakowań. To na poznańskich targach swoją najnowszą ofertę prezentują producenci i dystrybutorzy zarówno maszyn do pakowania oraz produkcji opakowań, jak i etykiet. 

Ważnym elementem ekspozycji będzie strefa e-commerce, prężnie rozwijającej się przestrzeni handlu, stawiającej przed branżą opakowaniową coraz ambitniejsze wyzwania. Podczas kolejnej edycji równie szeroko będzie prezentowany temat ekoopakowań, zarówno w zakresie ich produkcji, jak i recyklingu.

TAROPAK daje możliwość poznania nowości i obserwowania trendów w branży opakowań, tak w zakresie produkcji, użytych materiałów, jak i designu czy zastosowania.  Dzięki bogatej ofercie wydarzeń towarzyszących uczestnicy mają możliwość nie tylko spotkać się na niwie biznesowej, ale również wziąć udział w konferencjach, warsztatach czy prelekcjach; targi to również miejsce prezentacji opakowań wyróżnionych w konkursach promujących innowacyjne projekty, wyróżniające się wzornictwem i pomysłowością. Podczas edycji 2018 Taropak odwiedziło 42 640 profesjonalistów z branży, powierzchnia wystawiennicza objęła ponad 25 000 m2, gdzie zaprezentowało się 430 wystawców z 19 krajów świata. 

Uzupełnieniem oferty TAROPAKU będą Targi 4PRINT | DIGITAL | INDUSTRIAL | FLEKSO | 3D dające możliwość zapoznania się z ofertą nowoczesnego druku, dedykowanego różnym sektorom przemysłu. Podczas targów wystawcy prezentują innowacyjne technologie druku na różnych materiałach, w tym cieszące się niesłabnącą popularnością druk 3D czy offset. 

Synergia tych dwóch wydarzeń daje możliwości weryfikacji oferty pod kątem konkurencyjności ceny, jakości i zaawansowania technologicznego. Pozwala również zapoznać się z trendami i tendencjami na rynku, zaobserwować kierunki rozwoju branży. Do zobaczenia w Poznaniu!

W tym samym czasie (30.09-3.10.2019) odbywać się będą również Targi Polagra Food, Polagra Tech, Polagra Gastro i Invest Hotel.

Szczegóły na stronie organizatora www.taropak.pl 

Opracowano na podstawie materiałów MTP

 

error: Kopiowanie zabronione!