ExpoOPAKOWANIA zapraszają w listopadzie!
22 Feb 2018 14:24

W dniach 21-22 listopada 2018 roku w Centrum Targowo-Konferencyjnym Expo Silesia w Sosnowcu odbędą się Targi Opakowań ExpoOPAKOWANIA 2018. Organizatorzy, zachęceni sukcesem ubiegłorocznej, pierwszej edycji, mają nadzieję, że na stałe wejdą one do kalendarza imprez branżowych w Polsce. 

W ubiegłym roku ExpoOPAKOWANIA zgromadziły ponad 100 wystawców prezentujących na swoich stoiskach maszyny i urządzenia do produkcji opakowań, technologie oraz gotowe produkty. Targi odwiedziło 1850 specjalistów nie tylko z branży opakowań, ale również z branż: spożywczej, farmaceutycznej, chemicznej, kosmetycznej czy automotive. Wśród zwiedzających dominowała kadra zarządzająca i inżynierska z zakładów przemysłowych, dyrektorzy oraz specjaliści ds. marketingu i sprzedaży, menedżerowie ds. marki i zakupów, a także projektanci, dystrybutorzy i technolodzy opakowań oraz specjaliści z działów badań i rozwoju.

W bieżącym roku targi zostaną podzielone na 3 strefy tematyczne: Opakowań i materiałów, Maszyn i urządzeń oraz Usług i instytucji, z intencją wszechstronnego zaprezentowania rynku opakowań. Uczestnicy targów będą mieli okazję poznać najnowsze rozwiązania technologiczne oraz produkty i trendy, które stanowią źródło inspiracji i wiedzy na temat dynamicznie rozwijającej się branży.

Dlaczego ExpoOPAKOWANIA?

Najważniejsze dla każdej firmy są osobiste relacje z klientami, a także ich budowanie i utrzymywanie na odpowiednim poziomie. To niełatwe zadanie dla kadry zarządzającej, a targi – jako forma spotkań biznesowych – są efektywnym narzędziem realizacji tego celu. To z myślą o wygodzie uczestników tegoroczna edycja zostanie uzupełniona o strefę kameralnych spotkań B2B BIZNESmeeting, dającą możliwość nawiązania wielu nowych kontaktów handlowych w ciągu 2 dni trwania imprezy.

Dlaczego warto się wystawić?

Wśród korzyści dla wystawców organizatorzy targów ExpoOPAKOWANIA wymieniają m.in.: okazję do zaprezentowania swojej oferty na jedynej imprezie targowej dla branży opakowaniowej organizowanej na południu Polski; możliwość skorzystania z kompleksowej oferty dopasowanej indywidualnie do potrzeb każdej firmy dzięki różnym możliwościom udziału i promocji podczas targów; bezpośredni kontakt z klientami z branży, umożliwiający poznanie ich zainteresowań i oczekiwań oraz modyfikowanie własnej oferty odpowiednio do ich potrzeb; udział w prezentacji ciekawych rozwiązań przedstawianych przez ekspertów i branżowych specjalistów w ramach programu wydarzeń towarzyszących (prelekcji, seminariów, konferencji oraz warsztatów).

Dlaczego warto odwiedzić ExpoOPAKOWANIA?

Targowi goście, którzy w dniach 21-22 listopada br. odwiedzą Centrum Targowo-Konferencyjne Expo Silesia, mogą liczyć na: zapoznanie się z produktami i wymianę poglądów oraz spotkania z reprezentantami branży w jednym miejscu; dotarcie do firm prezentujących produkty i usługi wysokiej jakości i w dobrej cenie; zapewnienie nowych kontaktów firmie i zamówień na nowy rok, które przekładają się na zwiększenie przychodów; udział w prelekcjach i warsztatach odbywających się w ramach programu wydarzeń towarzyszących, stanowiących okazję do integracji środowiska oraz zdobycia kompleksowej wiedzy branżowej.

Expo Silesia to doskonała lokalizacja – aglomeracja śląska jest niezaprzeczalnie największym rynkiem przemysłowym w Polsce, skupiającym największą liczbę specjalistów z różnych branż. Targi Opakowań to świetna okazja do prezentacji firmy, zdobywania kontaktów handlowych i budowania długofalowych relacji biznesowych. 

Zapraszamy do udziału!

Na podstawie informacji organizatora opracował TK