Intrex dla farmacji
19 Apr 2019 13:14

27 lat na rynku, ponad 6000 wdrożeń, przeszło 150 pracowników. Intrex – firma z Sadów koło Poznania to największy producent systemów etykietujących oraz dystrybutor urządzeń znakujących i systemów wizyjnych w kraju. 

Rozpoczynając w 1992 roku jako dystrybutor urządzeń DOMINO dziś możemy pochwalić się nowoczesną halą produkcyjną, z dużym zapleczem wykwalifikowanych pracowników. Wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam wyjść naprzeciw oczekiwaniom rynku i rozszerzyć ofertę standardowych urządzeń o rozwiązania projektowe. Koncentrujemy uwagę na indywidualnych potrzebach klientów, w związku z tym tworzymy kompleksowe rozwiązania z zakresu etykietowania, znakowania oraz kontroli wizyjnej i automatyzacji – mówi szef Działu Sprzedaży P&A i TTO Daniel Bartkowiak.

Nasza praca i specyfika działalności to ciągłe wyzwania, których podejmowanie daje ogromną satysfakcję. Jednym z takich wyzwań okazało się wejście na rynek medyczny. Idąc o krok dalej podjęliśmy współpracę z największymi producentami farmaceutyków. 

To wyzwanie wymagało od nas dużej elastyczności oraz zrozumienia funkcjonowania branży, szczególnie pod kątem istniejących wymogów prawnych – twierdzi Piotr Kromer, menedżer ds. farmacji. 

Wyłączna dystrybucja urządzeń znakujących Domino (drukarek inkjet, drukarek laserowych, drukarek termotransferowych) oraz produkcja autorskich systemów etykietujących w połączeniu z integracją systemów wizyjnych dała nam wiedzę niezbędną do oferowania kompletnych rozwiązań dla farmacji. Stworzyliśmy specjalną linię produktów do serializacji. We współpracy z SEA Vision opracowaliśmy kompletną maszynę umożliwiającą nadruk na kartoniku kodów 2D, kontrolę zadruku, a w następnym kroku aplikację etykiet zabezpieczających. Wgłębiając się w rynek farmaceutyczny dostrzegliśmy wśród producentów kontraktowych oraz importerów równoległych duże zapotrzebowanie na offline'owe rozwiązania do serializacji. Pozwoliło nam to opracować podajnik do płaskich kartoników z drukiem i kontrolą wizyjną, a także przewijarkę roli z etykietami. 

Każde z dostarczanych przez nas urządzeń wymaga dokładnego zrozumienia potrzeb oraz szybkiego reagowania na pojawiające się zmiany rynkowe i prawne. 

Piotr Kromer

error: Kopiowanie zabronione!