Introzap podsumowuje targi Packaging Innovations
19 Apr 2019 13:20

Targi Packaging Innovations 2019 były kolejną w ostatnich miesiącach imprezą branżową, na której firma Introzap promowała zaawansowane rozwiązania marki Kolbus (jest jej wyłącznym przedstawicielem w Polsce), przeznaczone do produkcji opakowań z tektury litej i falistej. 

Na targach Packaging Innovations pojawiliśmy się z własnym stoiskiem po raz drugi – mówi Jolanta Szafranek, odpowiedzialna w firmie Introzap za marketing. – Tym razem jednak z ofertą bogatszą niż przed rokiem, głównie z uwagi na przejęcie przez naszego strategicznego partnera – firmę Kolbus, brytyjskiego producenta BCS Autobox, specjalizującego się w produkcji maszyn do wytwarzania opakowań z tektury falistej. Obecnie to właśnie one, obok produkowanych od kilku lat przez Kolbus zautomatyzowanych systemów do wytwarzania opakowań luksusowych na bazie tektury litej, stanowią nasze portfolio. Zainteresowanie obiema liniami produktowymi było ze strony zwiedzających bardzo duże. Wielu zwracało uwagę na wysoką jakość opakowań, jakie prezentowaliśmy na naszym stoisku, wykonanych z udziałem maszyn marki Kolbus. Nie da się ukryć, że to właśnie finalne produkty stały się swego rodzaju wizytówką oferowanych przez nas rozwiązań – podobnie było na lutowych targach RemaDays Warsaw 2019.

Jak podkreśla Jolanta Szafranek, firma Introzap bardzo aktywnie promuje rozwiązania marki Kolbus na lokalnych i zagranicznych wydarzeniach branżowych.

Wśród promowanych na targach Packaging Innovations rozwiązań Kolbus przeznaczonych na rynek opakowań klasy premium przedstawiciele firmy Introzap największą uwagę zwiedzających zwracali na sztandarowy produkt w tym zakresie – modułowy system BOXline. Do dyspozycji zwiedzających były liczne próbki opakowań wykonanych za pomocą tego urządzenia, także ze specjalnym wykończeniem i uszlachetnianiem oraz z uwzględnieniem elementów takich jak zamknięcie na magnes. 

W kontekście opakowań z tektury falistej BCS Autobox promowane były głównie rozwiązania klasy mid-range takie jak kompaktowy model Boxer. Jest to proste w obsłudze, elastyczne i oferujące liczne możliwości rozwiązanie, umożliwiające – poza produkcją opakowań – dołączenie także kolejnych modułów, m.in. do drukowania w technologii cyfrowej, podawania arkuszy i aplikowania kleju – mówi Adam Pietrasik, specjalista ds. sprzedaży w firmie Introzap. – W naszym kraju pracuje kilkadziesiąt maszyn opatrzonych logiem BCS Autobox i mamy nadzieję, że w najbliższym czasie liczba ich polskich użytkowników wzrośnie.

Firma Introzap anonsuje swój udział także w kolejnych, zaplanowanych na najbliższe miesiące, wydarzeniach branżowych dedykowanych produkcji poligraficznej i opakowaniowej. O każdym z nich będziemy informować naszych klientów na bieżąco. Tymczasem bardzo dziękujemy wszystkim, którzy znaleźli czas, by odwiedzić nasze stoisko na targach Packaging Innovations 2019. Wiele z przeprowadzonych 

rozmów było bardzo konkretnych, a to za sprawą specyfiki samej imprezy i osób, jakie się na niej pojawiają. Tych, którzy do nas nie zdołali 

dotrzeć, zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z firmą Introzap – podsumowuje Jolanta Szafranek.

Artykuł sponsorowany

INTROZAP Sp. z o.o. 

Tychy 43-100   I   ul. Stefana Grota Roweckiego 4

tel.: +48 32 326 25 86 (87, 88)   I   fax +48 32 326 25 89

biuro@introzap.pl   I   www.introzap.pl

 

error: Kopiowanie zabronione!