Wiedza, kreatywność i pasja
19 Apr 2019 13:06

Czerpiąc z naszego wieloletniego doświadczenia i pasji do poligrafii, szukając ciągle nowych rozwiązań i wprowadzając nowoczesne technologie idziemy naprzód projektując i drukując dla Państwa już od 20 lat. 

Naszymi fundamentami są wiedza oraz kreatywność i pasja, a celem produkt najwyższej jakości, który będzie wizerunkiem Państwa firmy.

W 2016 r. nadszedł dla nas wyjątkowy czas, na który złożyło się wiele lat zaangażowania w pracę i jednocześnie spełniło się nasze marzenie: mogliśmy rozpocząć inwestycję związaną z działem Flexografii, co pozwoliło nam zdobywać nowe rynki i rozszerzyć naszą działalność o produkty z zakresu farmacji, kosmetologii, jak również z branży FMCG.

Wprowadziliśmy system zarządzania jakością zgodnie z normami ISO 9001:2015 oraz uzyskaliśmy Certyfikat HACCP, a wkrótce zostanie wdrożony Certyfikat BRC.

Obecnie Drukarnia Millenium jest certyfikowanym dostawcą zadrukowanej folii do blistrów w Polsce, co daje nam możliwość oferowania usług na najwyższym poziomie i dostosowania oferty handlowej szytej na miarę każdego klienta. Ponadto oferujemy w swym portfolio wydruki katalogów i folderów reklamowych oraz ulotek produkcyjnych dla firm farmaceutycznych i wiele innych. 

Nieustannie utrzymujemy i doskonalimy system zarządzania jakością, czego dowodem są coroczne audyty nadzoru prowadzone przez zewnętrzną jednostkę certyfikującą SGS Polska Sp. z o.o.

Cały czas doposażamy nasz park maszynowy mając na celu poszerzenie usług i dalsze zwiększanie ich jakości.

Wartością najwyższą dla naszej drukarni są przede wszystkim klienci, których traktujemy z szacunkiem i pomagamy im znaleźć najbardziej opłacalne rozwiązania poligraficzne, tak by kooperacja z nami przynosiła jak najwięcej wymiernych korzyści. 

Ukierunkowaliśmy się na potrzeby naszych odbiorców, aby zapewnić im kompleksowość usług na najwyższym poziomie jakościowym.

Chętnie doradzamy w sprawach technicznych, aby umożliwić kontrahentowi wybranie najatrakcyjniejszej cenowo oferty.

Wszystkich Państwa, którzy są zainteresowani szerszymi informacjami na temat naszej drukarni, zachęcamy do kontaktu osobistego lub poprzez stronę internetową.

Dział Marketingu Drukarni Millenium

error: Kopiowanie zabronione!