Butelka RP wzbogaca serię Roundup
25 Jun 2014 10:11

Po sukcesie 5-litrowej butelki do gotowego do użycia środka chwastobójczego Roundup Pump ’N Go właściciel marki - firma Monsanto - połączyła siły z RPC Gent, aby w celu poszerzenia asortymentu opracować przyjazną dla użytkownika wersję opakowania o pojemności 2,5 litra. Mniejsza pojemność butelki ułatwia jej noszenie i przechowywanie, lecz opakowanie jest nadal wystarczająco duże, aby spryskać znaczną powierzchnię zaatakowaną przez chwasty.

Po założeniu uchwytu i aplikatora na butelkę RPC unikatowy system ciśnieniowy Pump ‘N Go zapewnia użytkownikom trzy minuty ciągłego spryskiwania, dzięki czemu z chwastami można poradzić sobie łatwo i szybko. Dla wygody produkt jest już rozcieńczony i gotowy do użycia, tak że amatorzy ogrodnictwa nie muszą męczyć się przygotowaniem środka i mogą zaraz zająć się chwastami.

Dostępne jest także ekonomiczne opakowanie uzupełniające w postaci jednej ze standardowych butelek RPC. Użytkownicy mogą w prosty sposób uzupełniać spryskiwacz i walczyć z nowymi chwastami przez całe lato.

Gary Philpotts, dyrektor Roundup Lawn and Garden UK, powiedział: „Walka z kłopotliwymi chwastami może być uciążliwym zajęciem i dlatego zaprojektowaliśmy Pump ‘N Go, aby można było to robić szybko, łatwo i bezpiecznie”.

Źródło: Grupa RPC