Delikatny dotyk aplikatora
7 Apr 2015 12:46

Przedsiębiorstwo RPC Bramlage zaprojektowało i wyprodukowało do swojej serii dozowników Magic Star specjalny aplikator, który ulepsza rozprowadzanie kremów i balsamów. Nowy aktywator, formowany techniką podwójnego wtrysku, jest zgodny ze standardową pompką dozującą Magic Star i może być używany w pojemnikach każdej wielkości. Aktywator wytwarzany jest z PP i TPE w celu uzyskania miękkiej, elastycznej, przypominającej gumę powierzchni, która ułatwia nakładanie i rozprowadzanie różnych produktów do pielęgnacji skóry.

Powierzchnia z guzkami pomaga także poprzez efekt masażu, co daje dodatkowe korzyści w przypadku produktów przeznaczonych do redukcji bólu lub zapalenia albo zwalczania cellulitu.

Seria Magic Star łączy funkcjonalność i styl, zapewniając niezawodne i dokładne dozowanie kremów, żelów i balsamów do różnych zastosowań. Wykorzystany w niej system „airless” jest odpowiedni do produktów o szerokim przedziale lepkości, jest to więc doskonałe rozwiązanie do pakowania środków higieny osobistej, kosmetyków i farmaceutyków.

Źródło: Grupa RPC