DLM – nowy przedstawiciel SHIKI CORP. w Europie
8 Jan 2018 08:54

Z myślą o intensyfikacji sprzedaży produktów firmy SHIKI MACHINE SUPPLY CORP. z Japonii na terenie Europy 20 grudnia 2017 r. w Gdyni powołana została nowa spółka DLM - Digital Label Machines sp. zoo. Umowę podpisali współwłaściciel japońskiej firmy Yoko Yamasaki oraz prezes DLM sp. z o.o. Kamil Kaniecki. Ustanawia ona DLM jedynym przedstawicielem azjatyckiego przedsiębiorstwa na terenie całej Europy Środkowej oraz części Europy Zachodniej.

O bardzo dobrych perspektywach sprzedaży Shiki w Europie mówi dyrektor sprzedaży DLM sp. zoo Zbigniew Karapuda: „Niewątpliwie produkty Shiki, a dokładnie drukarki cyfrowe PJ Series, są jednymi z najbardziej zaawansowanych technologicznie cyfrowych maszyn do druku inkjetowego. Widać to nie tylko w doskonałej jakości wydruku, lecz - co jeszcze ważniejsze - w niebywale niskim koszcie wydruku, który jak wiemy jest częstą wadą druku cyfrowego. Drukarka cyfrowa PJ Serie od Shiki drukuje na wszystkich znanych podłożach drukarskich, także na podłożach tekstylnych, bez żadnego primerowania. Dzięki temu znajdzie niezwykle szerokie zastosowanie w przemyśle drukarskim przy druku nie tylko krótkich serii etykiet, jak było dotychczas z drukiem cyfrowym, ale również przy średnionakładowych pracach. Dzięki temu będzie można odciążyć maszyny fleksograficzne i zostawiać dla nich bardzo duże nakłady.”

„Klienci już dziś bardzo interesują się tą maszyną i spodziewamy się pierwszych sprzedaży już w lutym tego roku” - dodaje Zbigniew Karapuda. „Prawdę powiedziawszy prezentacja tej maszyny nie wymaga wielu słów, bowiem jakość i koszt wydruku sprzedają ją same. PJ Serie jest dostępna w wielu szerokościach wydruku (od 108 do 650 mm) oraz z wielokrotnymi głowicami lakierującymi do tworzenia druku wypukłego.”

Źródło: DLM